Zákaznická linka 800 100 111
Nezávazná poptávka
Menu
Domů Hledat
Domů Hledat

Práce s okny je radost. Přidejte se k nám a uvidíte, jak (spolu)pracujeme

Náš tip
publikováno 26. 10. 2020
Práce s okny je radost. Přidejte se k nám a uvidíte, jak (spolu)pracujeme

Připravili jsme několik důvodu proč s námi vyrábět a dodávat česká okna do domácností po celé zemi

U nás najdete široké možnosti uplatnění

Stačí projít naše pracoviště a každý návštěvník vidí řadu různých možností pro své uplatnění.  Neexistuje speciální vzdělání pro výrobu oken a tak se na dílnách potkávají stolaři se zámečníky, pekaři s automechaniky, nebo elektrikáři s obráběči. Všechny rádi zaučíme.

Zajímá Vás práce s moderní strojírenskou technologií?

Sestavit, seřídit a rozjet linku pro výrobu plastových profilů je odborná práce se zajímavou moderní technologií. Naučíme ji každého, kdo má zájem o moderní stroje, je technicky zaměřený a zručný.
Rádi montujete a vytváříte nové věci? Sestavit okno nebo dveře je práce pro šikovné lidi, kteří za sebou chtějí vidět pěkný výrobek a nebojí se naučit novou práci.

Raději než ve firmě, chcete pracovat v terénu?

Montáž oken u zákazníků je náročná ale pestrá práce, která znamená denní výjezdy na stavby a do domácností našich zákazníků. Je vyvrcholením naší práce a našim montérům a zedníkům umožňuje splnit řadě lidí jejich přání.
A uplatnění zde najdou i další profese v logistice, administrativě nebo při prodeji našich výrobků. 

Děláme výrobky pro lidi a můžeme na ně být hrdí
Naše výrobky slouží lidem každý den. Vybrali si je v provedení, které se jim líbí a mají radost z vylepšeného domova. Také my ve firmě jsme spokojení a hrdí, když téměř denně vidíme na domech ve svém okolí okna, která jsme vyráběli. Máme tak ze své každodenní práce radost, kterou v jiných oborech člověk často nevídá. 

Menší pracovní skupiny
Nejčastější počet pracovníků na jednom pracovišti se pohybuje v rozmezí 2-4. To je takový počet, který mnohé příjemně překvapuje. Na jedné směně při výrobě profilů pracují tři lidé. Stejně tak i na laminaci profilů nebo ve skladech. Také v prodejních kancelářích spolupracují nejčastěji 2-3 pracovníci a naši montéři nejčastěji vyjíždějí k zákazníkům po dvojicích. Nejvíce pracovníků pracuje ve stejnou dobu na pracovišti výroby oken a to je 16. V takovém malém počtu kolegů se lidem dobře spolupracuje a to je pro každého hodně důležité. 

Známe se a pomáháme si
Průměrná doba práce ve firmě přesahuje 10 let let zkušností mnoha našich kolegů. Když k tomu připojíme fakt, že většina zaměstnanců bydlí v Šitbořicích a blízkém okolí, je jasné, že se zaměstnanci dobře znají. Je tak pro všechny přirozené pomáhat si. Každý má ve firmě možnost obrátit se na druhé, když potřebuje radu, pomoc nebo informaci. 

Společné akce nás baví
Firmu dělají lidé a jejich život není jen o práci. Proto s nimi i firma zažívá mimopracovní aktivity jako jsou večírky, oslavy, dárky, jubilea nebo sport. Jsme rádi, že se velká část zaměstnanců dokáže společně bavit a rozumí si i mimo práci.  

A kdo je vlastně majitel firmy?
V málokteré firmě můžete zažít, že na dílně pracujete vedle jednoho z majitelů. V naší firmě ano.  Je to tím, že majiteli firmy PRAMOS jsou členové družstva. Jejich zájmem je, aby firma dlouho a dobře prosperovala. Platí zde víc než jinde, že jsme i s majiteli společně na jedné lodi.

Firma se neustále modernizuje a investuje do vybavení
Každoročně firma investuje miliony korun do vlastního rozvoje. Stavíme nové budovy, opravujeme ty starší, modernizujeme technologie, vylepšujeme zázemí zaměstnanců. Firma jde kupředu a vítá nové kolegy, kteří budou pokračovat v práci těch, kteří firmu vybudovali.

Přidejte se k nám. Více v sekci kariéra.

Personální manažer PRAMOS, a.s.
Mgr. Josef Dvořák
Telefon
+420 775 591 335

Cena přímo na míru Zadejte si nezávaznou poptávku
Nezávazná poptávka
Brněnská 577, 691 76 Šitbořice © PRAMOS, a.s. 2014 - 2021, všechna práva vyhrazena