Zákaznická linka 800 100 111
E-shop
Nezávazná poptávka
Menu
Domů Hledat
Domů Hledat

Záruční a pozáruční servis

PRAMOS, a.s. vás jako zavedený výrobce a dodavatel nenechá na holičkách

Zajišťujeme spolehlivý záruční i pozáruční servis. Kontaktujte nás prosím telefonicky +420 519 407 564, e-mailem servis@pramos.cz a nebo pomocí formuláře níže.

 

Záruční servis

Bezplatný záruční servis provádíme po dobu trvání záruky na jednotlivé části dodávky. Naším zákazníkem jste ale i dlouho potom a vaše spokojenost je pro nás stále nejlepší investicí do reklamy.

Po uplynutí záruční doby a v případě potřeby jsme Vám k dispozici v rámci pozáručního servisu. Malé i rozsáhlejší opravy realizujeme dle možností a charakteru závady v nejkratších možných termínech.

Na jednotlivé části dodávky dáváme tuto záruku:

  • 10 let na stálobarevnost bílých profilů HORIZONT PS
  • 7 let na plastová okna
  • 5 let na stálobarevnost profilů s laminovacími fóliemi
  • 5 let na plastové dveře, posuvné dveře a HS portály a na hliníková okna a dveře
  • 2 roky na garážová vrata, ostatní výrobky a doplňky k oknům, jako jsou parapety, interiérové i exteriérové žaluzie, exteriérové i interiérové rolety, sítě proti hmyzu, zvonkové a přístupové domovní systémy.
  • 2 roky na kování a odnímatelné a funkční komponenty oken a dveřím jako jsou kování posuvných dveří, samozavírače, zámkové vložky, kliky, pákové ovladače, elektromechanické zámky, elektromotorické zámky, mechanické zámky, elektrické otvírače, elektro pohony a dveřní kliky a madla atd.

Za dobu své existence si společnost PRAMOS, a.s. získala u svých zákazníků pověst opravdu solidní firmy, která vždy nabídne řešení vzniklé situace tak, aby zákazník byl spokojen a mohl dále plnohodnotně užívat zakoupený výrobek.

Informace, které vyplníte na této stránce, slouží jako podklad pro provedení záručního nebo pozáručního servisu. Vaše osobní údaje, které zde uvedete, budou ve společnosti PRAMOS, a.s. zpracovány v souladu nařízením GDPR.

Pro nahlášení servisu můžete využít níže zobrazený servisní formulář nebo servis můžete kontaktovat přímo zde.

  • PDF PDF
    Ceník placeného servisu, červenec 2024 320,2 kB
Servisní formulářCena přímo na míru Zadejte si nezávaznou poptávku
Nezávazná poptávka
Brněnská 577, 691 76 Šitbořice © PRAMOS, a.s. 2014 - 2024, všechna práva vyhrazena