Zákaznická linka 800 100 111
Nezávazná poptávka
Menu
Domů Hledat
Domů Hledat

Reference

Odrazy radosti našich zákazníků

Vybrali jsme z více než 100 000 úspěšných realizací společnosti PRAMOS. Je to pouze nepatrný zlomek ze všech vyrobených a zamontovaných oken

Co o našich produktech a službách říkají zákazníci

Petr Prokop Krchleby

Velká pochvala montážní firmě, musím kluky pochválit za kvalitu služeb , i přes vyšší cenu oproti konkurenci jsem šel do vašich oken znovu.

11. března 2020
Libor Sekanina Sokolnice

Rád bych pochválil paní Zajícovou - pobočka Šitbořice. Je úplně úžasná, hned reaguje, odborně poradí a hlavně netlačí na rozhodnutí zákazníka. Tuto paní vám může konkurence jen závidět - snad si ji tedy dostatečně vážíte...:-) Celé naše rozhodnutí pro Pramos záleželo na ní. Pan Lejska odborník a praktik, jemu také velký dík. Nyní čekáme na výměnu prasklého skla na jedné výplni, tak snad vše proběhne co nejdříve a bude vše OK. Celkově je Pramos velmi dobrý, již jsme jejich služeb využili a ještě doporučili po rodině a kamarádům cca na 6RD tedy jsou další spokojení zákazníci.

11. března 2020
David Řehulek

Dobrý den,

s kvalitou oken i kvalitou montáže jsem naprosto spokojen. Okna splnily přesně to, co jsem potřeboval a to útlum hluku z hlavní cesty, po které projede až 30 tisíc aut denně. Po výměně oken hluk z aut doma není slyšet vůbec, naprostý rozdíl oproti starým oknům. Kvalita zapravení vašimi lidmi také na 100%, vůbec neponičili špalety ani vnější fasádu, jsou moc šikovní. Vyhráli si s detaily, také si po sobě uklidili. Teď když zatáhnu žaluzie, tak vůbec nevím, že bydlím vedle hlavní silnice.

6. března 2020
Cena přímo na míru Zadejte si nezávaznou poptávku
Nezávazná poptávka
Brněnská 577, 691 76 Šitbořice © PRAMOS, a.s. 2014 - 2020, všechna práva vyhrazena