Zákaznická linka 800 100 111
Nezávazná poptávka
Menu
Domů Hledat
Domů Hledat

Reference

Odrazy radosti našich zákazníků

Vybrali jsme z více než 100 000 úspěšných realizací společnosti PRAMOS. Je to pouze nepatrný zlomek ze všech vyrobených a zamontovaných oken

Co o našich produktech a službách říkají zákazníci

Kudláčkovi Benátky nad Jizerou

Dobrý den, paní Erychlebová,

již delší dobu se Vám chystám napsat. Chtěli bychom Vám opravdu za všechno moc poděkovat. Nyní při rekonstrukci domu zjišťujeme, jak je hrozně těžké najít šikovné a kvalitní řemeslníky. Ono, i když první dojem z nějakých společností vypadá úžasně, sdělí jak dělají tohle a támhleto, že není nic problém, při práci však vždy naleznou a my po nich, nějaký problém/chybu/vadu či něco, co nám ani nesdělili a totéž doplatek ke smluvené ceně bývá problém.

Společnost Pramos se k nám již od začátku chovala úžasně. Zastupujete ji opravdu bravurně. Pomáhala jste nám od počátku najít vhodné vchodové dveře, posílala kalkulace, dozjišťovávala jste nám informace. Prostě VELKÉ DÍK za všechno! A páni technici/montážníci, pan Lukavský je šikula, skvělý člověk. Tedy oba dva pánové, kteří montovali vchodové dveře se chovali slušně, byli milí, bezproblémoví, přijeli, namontovali vše jak měli a odjeli - ani nepořádek po sobě nenechali (to, co musíme uklízet běžně po podlahářích a to i nedopalky od cigaret či jejich stravování prostě jen tak pohozené po zemi, po dvorku, všude možně - co by si ani oni sami doma nedovolili). Všichni řemeslníci by měli být právě jako ti Vaši. Dveře zazdili, vypadá to, jako kdyby už náš starší dům stavěl s těmi novými dveřmi, nemáme s manželem žádnou výtku, vše vyspraveno. A dveře jsou tedy parádní.

Tímto tedy berte tuto mou zprávu jako pochvalu a veliké poděkování celému Pramos týmu. Snad tato zpráva obletí společnost a udělá radost i pánům montážníkům. Moc je zdravíme!

Přejeme Vám, ať se Vám a společnosti Pramos daří a je jedničkou na trhu, protože to si zasloužíte! Pro nás jedničky jste!

20. listopadu 2020
Taťána Fofová Všestary

Děkujeme paní Špačkové na pobočce v HK za přístup a rady.  Velké díky panu Vávrovi s kolegou - okna a dveře namontovali včetně zapravení, paraptepů a začistění během jednoho dne -  jsou moc šikovní, ochotní a vstřícní.

8. listopadu 2020
Jiří Smrčka Kolín

Veliká pochvala pracovníkům provádějícím montáž.

6. listopadu 2020
Cena přímo na míru Zadejte si nezávaznou poptávku
Nezávazná poptávka
Brněnská 577, 691 76 Šitbořice © PRAMOS, a.s. 2014 - 2021, všechna práva vyhrazena