Zákaznická linka 800 100 111
E-shop
Nezávazná poptávka
Menu
Domů Hledat
Domů Hledat

Reference

Odrazy radosti našich zákazníků

Za 27 let na trhu jsme realizovali víc než 78 tisíc zakázek po celé ČR, vyrobili jsme přes 53 tis. dveří a přes 550 tis. oken. Pro inspiraci vybíráme několik z nich.

Co o našich produktech a službách říkají zákazníci

Míla Pavlicová Brno

Dobrý den, naprostá spokojenost nejen s designem, ale i s prací a přístupem montážní čety. Šikovní chlapi, zapraveno, uklizeno, příjemný šéf party pan Kučera. Prostě, tak jak dobře to začalo u Vás s výběrem, tak to skončilo s nimi u realizace. Víte, my jsme toho s mužem při výběru obešli poměrně dost, ale já jsem se až u Vás cítila jako zákazník. A proto jsem si prosadila Pramos, ačkoliv manžel chtěl něco jiného. Ale  dal mi nakonec za pravdu, že jsme zvolili dobře. Takže ještě jednou díky za Vaši trpělivost, usměvavost  a vstřícnost.

15. května 2023
Květa Hašková Ivančice

Zadala jsem si trojdílná okna 2 ks u paní Grossové Vaší firmy Pramos v Ivančicích. Jsem velice spokojená s prací, kterou jste udělali, jednání, vstřícnost, ochota, rada, to je k nezaplacení. V pozdější době si nechám od Vaší firmy udělat vrata k domu. Určitě budu rozšiřovat vynikající práci firmy Pramos. Moc Vám děkuji.

17. dubna 2023
pan Vaniš Libiš

Opravdu výborný přístup p. Točínové na obchodním oddělení v Mělníku, solidní výkon montážní party ( z pohledu laika), výborná spolupráce při zaměření ( vysvětlení, doporučení, přístup k zákazníkovi)

12. dubna 2023
Cena přímo na míru Zadejte si nezávaznou poptávku
Nezávazná poptávka
Brněnská 577, 691 76 Šitbořice © PRAMOS, a.s. 2014 - 2023, všechna práva vyhrazena