Zákaznická linka 800 100 111
E-shop
Nezávazná poptávka
Menu
Domů Hledat
Domů Hledat

Reference

Odrazy radosti našich zákazníků

Za 28 let na trhu jsme realizovali víc než 78 tisíc zakázek po celé ČR, vyrobili jsme přes 53 tis. dveří a přes 550 tis. oken. Pro inspiraci vybíráme několik z nich.

Přečtěte si, co o našich produktech a službách říkají zákazníci.

Napište nám, jak jste s námi byli spokojeni i Vy.

Vyplnit dotazník
Ivo Janál Postoupky

Vaši firmu jsem zvolil podruhé na základě dobře odvedené práce u první zakázky, samozřejmě včetně výhodné nabídky, nadstandartního přístupu obchodníka a pracovníka který provedl zaměření. Děkuji Vám. Jen tak dál a ať se Vám daří.

16. dubna 2024
František Jelínek Dolní Bousov

Minulý rok byla provedena výměna oken a dveří. Ve dvou zbývajících pokojích po zkušenostech po první topné sezóně jsem nechal vyměnit i zde okna a balkónové dveře. Měl jsem dvojskla v dřevěném rámu a domníval se, že po výměně za trojskla v plastovém rámu nebude takový rozdíl v tepelné ztrátě. Rozdíl byl však obrovský, a proto jsem si zažádal o výměnu i zbývajících oken. Všem, kdo váhají, zda provést výměnu dvojskla v dřevěném rámu za trojskla v plastovém rámu, to doporučuji. Návratnost investice se opravdu vyplatí.

12. dubna 2024
Michal Přibyl Praha

Velmi oceňuji komunikaci při celém průběhu zakázky, od nabídky, po zaměření až po realizaci. Dále oceňuji časovou flexibilitu při domlouvání termínu montáže. Pan montér přijel včas, byl velmi slušný a sympatický. Práci provedl hezky a čistě, bez zbytečného poškození okolí demontovaného rámu. Zednické začištění je také hezké. Dále mě mile překvapil důsledný úklid po montáži. Věřím, že montáž proběhla opravdu kvalitně a nebude potřeba v budoucnu řešit žádné reklamace. S průběhem celé zakázky jsem byl maximálně spokojen.

10. dubna 2024
Cena přímo na míru Zadejte si nezávaznou poptávku
Nezávazná poptávka
Brněnská 577, 691 76 Šitbořice © PRAMOS, a.s. 2014 - 2024, všechna práva vyhrazena