Zákaznická linka 800 100 111
E-shop
Nezávazná poptávka
Menu
Domů Hledat
Domů Hledat

Reference

Odrazy radosti našich zákazníků

Za 28 let na trhu jsme realizovali víc než 78 tisíc zakázek po celé ČR, vyrobili jsme přes 53 tis. dveří a přes 550 tis. oken. Pro inspiraci vybíráme několik z nich.

Přečtěte si, co o našich produktech a službách říkají zákazníci.

Napište nám, jak jste s námi byli spokojeni i Vy.

Vyplnit dotazník
Markéta Lekavá Dolní Bojanovice

Chtěla bych moc poděkovat partě kluků pod vedením Michala Kučery. Byli moc šikovní. Nepořádek minimální a pracovali rychle. Jsem naprosto spokojená.

21. června 2024
Lenka Křenková Uherčice

Dobrý den, ani nevím jak dostatečně poděkovat celému týmu Vaší firmy Pramos. Neskutečně si vážím profesionality a úžasného přístupu pana vedoucího servisního týmu, který mne kontaktoval a opravu fracouzského okna koordinoval a zařídil ve velice rychlém čase. Rovněž chci moc poděkovat technikovi, který u mne osobně okno přijel zkontrolovat a poté i s kolegou okno opravil. Oba odvedli skvělou práci. Jste úžasná firma a nikdy nebudu moci dostatečně poděkovat za to,co jste pro mě udělali. Chci abyste věděli, že jsem neskutečně hrdá na to, jakým způsobem Vaši zaměstnanci svou práci dělají, s jakou pečlivostí, profesionální přístupem a hlavně za Vaši lidskost. Přála bych si, aby se Vám všem i nadále dobře dařilo a také bych si přála, aby každý dobrý skutek byl oplacen. Kudy chodím tudy Vás chválím a jsem roky Váš věrný zákazník a na doporučení kamarádky jsem u Vás tenkrát okno i dveře objednala a vůbec nelituji... Chci abyste věděli, že Vaše práce má smysl a že jsem se nikdy s podobným přístupem u jiné firmy nesetkala. Také bych si přála, aby všichni výše zmínění dostali alespoň vyřízení mého Velkého poděkování...

5. června 2024
Richard Benett Hradec Králové

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval paní Špačkové z pobočky v Hradci Králové. Její profesionální přístup k zákazníkům jsme pocítili již v roce 2022, kdy jsme rekonstruovali první část domu a využili služeb vaší firmy, tak i nyní, kdy se dostalo na zbývající okna v domě. Paní Špačková i kolega, který přijel okna zaměřit, jsou lidé na svém místě. Svoji práci odvádí znamenitě a nejen díky vašim výrobkům, ale hlavně i díky paní Špačkové a jejímu kolegovi, budeme Pramos vřele doporučovat.

8. května 2024
Cena přímo na míru Zadejte si nezávaznou poptávku
Nezávazná poptávka
Brněnská 577, 691 76 Šitbořice © PRAMOS, a.s. 2014 - 2024, všechna práva vyhrazena