Zákaznická linka 800 100 111
Nezávazná poptávka
Menu
Domů Hledat
Domů Hledat

Aktuality

co se v PRAMOSu právě děje

22. října 2020

Obchodní kanceláře jsou OTEVŘENY

Milí zákazníci,

v souvislosti s aktuálně platným vládním nařízením  Vás informujeme o opatřeních, které se týkají našich poboček:

 • Výroba ve společnosti PRAMOS, a.s. je plně funkční a je bez omezení
 • Pobočky jsou v provozu a jsou OTEVŘENY PRO VEŘEJNOST (na základě výjimky v nařízení vlády pro provozovny určené ke sjednávání provádění staveb a jejich odstraňování)
 • Zaměřování a montáže zakázek jsou po dohodě se zákazníky prováděny zcela bez omezení, s důsledným dodržováním všech hygienických opatření.
 • Logistika, distribuce a dodávky zakázek nejsou nijak omezeny
 • Vstup a vjezd všech osob do výrobního areálu v Šitbořicích, s výjimkou zaměstnanců, podléhá zvláštnímu režimu.
 • Osobní odběr zboží z e-shopu a samostatných doplňků pouze na recepci PRAMOS, a.s. v Šitbořicích.
 • Servis provádí jen bezodkladné servisní zásahy.

Prosíme o respektování bezpečnostních pravidel na našich pobočkách 

Máte-li zdravotní problémy, necítíte se dobře, prosíme, abyste místo přímého vstupu do našich kanceláří, využili našeho webového poptávkového formuláře pro řešení na míru, telefonu, emailu anebo našeho e-shopu se skladovým zbožím.

Rádi vám vaše požadavky zpracujeme a nabídku nebo návrh smlouvy zašleme emailem nebo poštou.

Na základě výjimky v nařízení vlády pro provozovny určené ke sjednávání provádění staveb a jejich odstraňování je do naší provozovny povolen vstup za dodržení níže uvedených podmínek:

 • Vstup zákazníkům umožněn pouze s rouškou.
 • Vstup je umožněn pouze jednomu zákazníkovi, resp. max. dvěma lidem v rámci obchodního případu.
 • Dodržení rozestupu mezi zákazníkem a pracovníkem provozovny min. 1,5 m a respektování pravidla „nepodávání rukou“.
 • Žádáme zákazníky o použití desinfekce při vstupu do kanceláře, případně použití jednorázových ochranných rukavic.
 • V provozovně nemůže být zákazníkovi podáváno občerstvení.
 • Po odchodu zákazníka pracovník provozovny provede desinfekci židle, stolu případně vzorků.

Děkujeme a přejeme všem zákazníkům hlavně zdraví.

 

7. září 2020

Oslavili jsme 25. výročí s našimi zaměstnanci

V sobotu 5. 9. jsme spolu s našimi zaměstnanci oslavili v Šitbořicích 25 let od založení firmy PRAMOS. Nabitý program večer zakončil koncert skupiny Hamleti.

3. září 2020

K výročí jsme si nadělili rekonstrukci sídla firmy

I naše firma si zasloužila po delší době novější kabát, a tak jsme se na jaře pustili do rekonstrukce administrativní budovy v Šitbořicích. Kromě oken a dveří, která jsme si vyrobili v našich halách, má budova i novou fasádu. Příjemnou atmosféru pro všechny návštěvníky navodí i nová recepce s ukázkami hotových staveb, videí z výroby a výhledy na vinice. Rádi vás u nás přivítáme.

 • Rekonstruovaná budova firmy PRAMOS na začátku areálu v Šitbořicích 
 • Moderní recepce, kde si můžete zakoupit i lahodné víno od našich partnerů - Vinařství Maryša, vína plná umění
20. července 2020

V rámci oslav výročí 25 let jsme se rozepsali o historii firmy pro novinky.cz

Firma PRAMOS a.s. má za sebou více jak půl milionu vyrobených oken, které se během 25 let montovala po celé České republice. Do škol, do firem, nemocnic, bytů i domků. Všude, kde bylo potřeba kvalitních a odolných okenních profilů. Na začátky firmy a zajímavé historické okamžiky zavzpomínal v rozhovoru pro novinky.cz vedoucí prodeje oken Vlastimil Viktorin.

Přečtěte si rozhovor spolu s námi. 

 

25. května 2020

Příběh firmy PRAMOS se začal psát v roce 1995

Schopnost rychle reagovat na potřeby trhu se nám vyplatila v minulosti i nyní

 • Již 25 let vyrábíme OKNA INSPIROVANÁ LIDMI.

„Po roce 2000 jsme začali zažívat nové změny. Díky šikovným lidem jsme rostli a k Brnu přibyly nejdříve pobočky v blízkém okolí, později v Ostravě, v Praze a pak už to šlo dál", komentuje historické milníky ve firmě pan Vlastimil Viktorin. Rok 2003 se nesl v duchu začátku používání kování WINKHAUS autoPILOT, zavedení nového informačního systému K2 i nastartování dvousměnného provozu. Díky kvalitní službě našich kolegů jsme mohli dále investovat do rozvoje a modernizace výroby oken. V roce 2007 jsme neusnuli na vavřínech a jako horkou novinku jsme představili šedé probarvené profily, které jsou vlajkovou lodí i  současnosti. V dalším období jsme ukázali na trhu několik moderních profilových systémů. Jako poslední osmikomorový okenní profil SPACE 8, který je vnímán, jako chlouba našich pracovníků,“ komentuje zlomové okamžiky ve společnosti Vlastimil Viktorin. 

Srdcem, hlavou, rukama

Individuální přístup a srdcaři ve firmě se PRAMOSU vyplácí. Díky své prestižní pozici na trhu může společnost postupně expandovat a rozšiřovat své působení do dalších koutů Česka.  „Český trh pro nás bude vždy priorita,“ upřesňuje dlouhodobý směr společnosti pan Viktorin.

Dnes PRAMOS patří k nejvýznamnějším výrobcům plastových oken v ČR.

Okna inspirovaná lidmi

Aktuálně se však firma zaměřuje na oslavu vydařených 25 let na trhu. Společně s ní slaví i pan Viktorin: „PRAMOSU bych přál, aby se mu dařilo tak, jako doposud. Přál bych mu zdraví a zdraví těm, kteří v něm pracují. Bez toho to nejde,“ zakončuje příběh o historii, úspěchu a vizích podniku vedoucí obchodu. Díky zaměstnancům firmy vznikla i nová vize společnosti – Okna inspirovaná lidmi, protože právě díky pečlivosti kolegů v každém kroku výroby může firma poskytovat okna na míru modernímu bydlení.

15. května 2020

Ještě výhodnější letní slevy na míru vašemu bydlení

Jsme vám blíže

Jsme vám plně k dispozici na našich pobočkách ve většině krajů a rádi poradíme s výběrem.
Využíjte rychlé poptávky online a nebo nás kontaktujte telefonicky i e-mailem. Na pobočkách najdete široké spektrum vzorků. Aktuálně na vše letní slevy!

Okna i dveře vám zdarma zaměříme i naceníme. Namontujeme vše rychle a bezpečně. 

Nemusíte mít žádné obavy, zaměření a montáže probíhají stále za přísných ochranných opatření. Stačí nám po domluvě umožnit přístup a my se postaráme o všechno ostatní. Předáme Vám hotovou zakázku.

Naše tradiční výroba oken slaví již 25 let

Okna i dveře vyrábíme na míru přímo u nás v Česku od roku 1995, proto ani uzavřené hranice nejsou problém. Zavedli jsme řadu opatření, takže výroba funguje bez omezení. Moc děkujeme všem zaměstnancům, kteří do řemeslné práce vkládají své mnohaleté zkušenosti a vyrábí Okna inspirovaná lidmi.

1. listopadu 2019

Spustili jsme nový E-SHOP

Pokud nebudete požadovat přesný rozměr oken nebo dveří, můžete si vybrat z naší skladové nabídky výrobků v našem novém E-shopu

Vedle nabídky kvalitních skladových oken a dveří v něm najdete i další doplňky a náhradní díly k oknům, jako jsou okenní a dveřní kliky, madélka,  lanka a řetízky do žaluzií, okapničky, krytky, retušovací fixy a další.

Pokud zde nenajdete správný rozměr, zadejte si nezávaznou poptávku na nová okna, která vám vyrobíme na míru podle vašich potřeb.

1. února 2019

Inovace ve výrobě PVC oken

Společnost PRAMOS v lednu 2019 zavedla ve výrobě PVC oken a dveří nové svářečky a začišťovací automaty. Nové stroje přináší lepší vzhled svarů (umožňují opracování barevných profilů na úzkou "V" drážku a mají vyhřívání ohraničovacích nožů zdola i shora pro kvalitnější svar) a lepší těsnost v rozích (mají zastřihovací jednotku pro koextrudované těsnění). Umožní také zvýšit rychlost výroby a díky šetrnějšímu pohybu a manipulaci stroje se svařenci i méně reklamací a poškrábání.

Nová podoba svárů

Stroje umí opracovat jak standardní (původní) drážku, tak i (novou) úzkou "V" drážku. 

Nové stroje

Jedná se o dvě svářečky (4 hlavý svařovací automat ROTOX SMK 504) a dva začišťovací automaty (ROTOX EPA 579-4) v lince pro rámy a pro křídla, které byly zprovozněny dne 22. 1. 2019.

1. prosince 2018

PRAMOS - 3. místo v soutěži TOP MSP 2017

Dne 29. 11. 2018 proběhlo vyhlášení tradiční každoroční soutěže TOP MSP 2017 vyhlašované pro regionální společnosti, kterou pořádá RHK Brno.
Dovolujeme si oznámit, že v konkurenci více jak stovky subjektů obsadila společnost PRAMOS, a.s. 3. místo.

Ocenění převzal od předsedy vlády ČR Andreje Babiše ředitel společnosti PRAMOS, a.s. Radomír Zelinka

Další informace naleznete na stránkách RHK Brno.

Cena přímo na míru Zadejte si nezávaznou poptávku
Nezávazná poptávka
Brněnská 577, 691 76 Šitbořice © PRAMOS, a.s. 2014 - 2020, všechna práva vyhrazena