Zákaznická linka 800 100 111
E-shop
Nezávazná poptávka
Menu
Domů Hledat
Domů Hledat

Okna PRAMOS

okna inspirovaná lidmi

Naše okna vyrábíme tady, kde sami bydlíme a žijeme. Kde se s vámi každý den potkáváme.

Obrázek 4 Obrázek 2 Obrázek 3

Pro ráno bez starostí, poledne v bezpečí a večer v klidu

Nejlepší okna jsou taková, na která nemusíte myslet. Ráno vás potěší světlo a čerstvý vzduch, přes den v práci nemáte obavy o bezpečí vašeho domu, večer si užijete v klidu nerušení hlukem z ulice. Vyrobíme vám okna na míru, nebo si můžete vybrat z našich oken skladem.

  • Profil třídy A
  • Vysoká odolnost
  • Perfektní tepelná izolace
  • Špičková zvuková izolace
  • Snadné ovládání
  • Chrání váš klid a pohodlí
Ukázka referencí 5 Ukázky realizací 4 Ukázky realizací 3

Oslnivě moderní okna, uctivá k historii

Mohou vám vyrazit dech, nebo splynout s historickou fasádou a nerušit. Je to na vás. Plastová splní normy pro pasivní dům, hliníková nabídnou dlouhou životnost na frekventovaných místech.

Ukázky realizací
Opravdu česká okna

Prodáváme jen taková okna, za která můžeme ručit. Vyvinuli jsme je a vyrobili v našem závodě v Šitbořicích nedaleko Brna. Používáme kvalitní plast, o kterém víme odkud pochází. V celém procesu výroby od vstupních surovin po hotová okna můžeme garantovat nejvyšší kvalitu. Plníme ty nejnáročnější české a evropské normy.

Vlastní vývoj

Cesta k dokonalejšímu výrobku jde i přes výzkum a pochopení detailů. Bezkonkurenční stavební hloubka 90 mm, skutečné trojité těsnění, osm důmyslně uspořádaných komor a větší hloubka zapuštění skla v křídle vám ušetří víc na topení. Dvojitě lomená okapnice chrání těsnění před deštěm lépe než rovný tvar křídla. Díky kvalitnějšímu laminování fólií déle vydrží například krásné dřevěné dekory a nebo moderní šedé odstíny vašich oken.

Kontrola

Jsme jen lidé a nejsme dokonalí. Vyvinuli jsme ale systém eliminace chyb, který propustí jen opravdu dokonalé výrobky. Náš záruční servis funguje skvěle, ale přijde nám lepší, když k němu nedojde.

Pavel Viktorin
“Každé okno PRAMOS navrhli naši inženýři, prošlo naší moderní výrobní linkou a rukama zkušených a pečlivých lidí v našem závodě v Šitbořicích. Takovým oknům věřím a mám je doma. Pod taková se neváhám sám podepsat.”
Pavel Viktorin vedoucí výroby oken

Výjimečný přístup PRAMOS S námi nezestárnete

Od primárního kvalitního plastu na začátku výroby až po široký úsměv spokojených majitelů nových oken - všechno zařizujeme sami. Víme, jak to naplánovat a urychlit, protože si práci z ruky do ruky předávají naši vlastní lidé. S námi vás nečekají žádné vrásky navíc.

Cena přímo na míru Zadejte si nezávaznou poptávku
Nezávazná poptávka
Brněnská 577, 691 76 Šitbořice © PRAMOS, a.s. 2014 - 2024, všechna práva vyhrazena