Zákaznická linka 800 100 111
E-shop
Nezávazná poptávka
Menu
Domů Hledat
Domů Hledat

Česká garážová vrata Kružík

Prodáváme garážová vrata zavedeného a tradičního českého výrobce, firmy Kružík s.r.o.

Sekční garážová vrata

Rozbalit celý popis Skrýt celý popis
 • Nejdelší záruka na trhu - 11 let Nejdelší záruka na trhu - 11 let
 • Nejširší nabídka imitací dřeva Nejširší nabídka imitací dřeva
 • Výborné izolační vlastnosti Výborné izolační vlastnosti
Rozbalit celý popis Skrýt celý popis

Nejrozšířenější a nejoblíbenější typ garážových vrat je tvořen sekcemi (horizontální díly), které zajíždí ve vodících kolejnicích pod strop. Jednotlivé sekce jsou vysoké 500 nebo 610 mm a široké 40 mm, možné jsou i varianty s efektivní tepelnou izolací.

Samozřejmostí je nabídka dálkového ovládání k motoru vrat a instalace průchozích dveří, oken, klik, madel a dalších doplňků.

Designové varianty sekčních garážových vrat

 • Lamela
 • Kazeta
 • Drážka
 • Hladký
 • V-profil

Posuvná garážová vrata

Rozbalit celý popis Skrýt celý popis
 • Možnost částečného otevření Možnost částečného otevření
 • Zachování celé výšky stavebního otvoru Zachování celé výšky stavebního otvoru
 • Luxusní hliníkové kování Luxusní hliníkové kování
Rozbalit celý popis Skrýt celý popis

Alternativní typ garážových vrat je tvořen svislými sekcemi, které se při otevření zasouvají na stranu. Tím není zabráno místo u stropu průjezdu a je tak možné využít plnou výšku stavebního otvoru jako vjezd.

Při průchodu člověka nebo průjezdu na kole je možné posuvná garážová vrata otevřít pouze částečně a šetřit tím energii i životnost motoru.

Designové varianty sekčních garážových vrat

 • Lamela
 • Hladký

Křídlová garážová vrata

Rozbalit celý popis Skrýt celý popis
 • Kvalitní hliníkové profily i s přerušeným tepelným mostem Kvalitní hliníkové profily i s přerušeným tepelným mostem
 • Možnost seřízení pantů ve 3 osách Možnost seřízení pantů ve 3 osách
 • Možnost zasklení izolačním dvojsklem Možnost zasklení izolačním dvojsklem
Rozbalit celý popis Skrýt celý popis

Garážová vrata otevírající se klasicky ve dvou křídlech na seřiditelných pantech.

Kromě opravdu klasického vzhledu a funkce vrat do garáže je nespornou výhodou možnost montáže v garážích s minimálním ostěním a nadpražím. Montáž dvoukřídlých garážových vrat probíhá vždy do otvoru. Prosklení je možné řešit jako pevný nadsvětlík, nebo zasklení samotných vrat pomocí hliníkového příčníku.

Varianty z hlediska tepelné izolace

 • Vrata s přerušeným tepelným mostem
 • Vrata s nepřerušeným tepleným mostem

Pohon a ovládání garážových vrat

K vratům KRUŽÍK nabízíme pohonné systémy Marantec Comfort a Door-matic, které odpovídají všem moderním požadavkům na pohony garážových vrat.

Síla a parametry pohonu jsou vždy navrženy podle hmotnosti a formátu garážových vrat, funkce soft start snižuje hlučnost a prodlužuje životnost pohonné jednotky. Ke všem pohonům je možnost instalace dálkového ovládání.

Motory Doormax

Moderní a jednoduchý pohonný systém pro garážová vrata, v elegantním stropním provedení. Ve třech variantách tlačné a tažné síly podle velikosti a hmotnosti vrat, s funkcemi pomalého startu a dojezdu a detekcí překážek.

 • Verze 600 N až 1200 N
 • Záruka 3 roky
 • Elegantní design

Systém se vyznačuje vysokou rychlostí zavírání a otvírání vrat a jednoduchým intuitivním programováním. Je možné doplnit elektrickým jištěním vstupních dveří a baterií pro napájení v případě výpadku proudu.

Sady jsou dodávány s řetězovou nebo nylonovou dráhou bez příplatku, v ceně je jeden 4-kanálový ovladač.

Motory Marantec

Pohonný systém pro garážová vrata, vybroušený v páté generaci k naprosté dokonalosti. Samozřejmostí je pomalejší start a dojezd, které snižují hlučnost, i okamžitá detekce překážek se zpětným chodem o 20 cm.

 • Záruka 5 let
 • Frekvence 868 MHz
 • Integrované LED osvětlení

Pomocí programování vedeného návodem krok za krokem je zprovoznění všech pohonných systémů Marantec Comfort nekomplikované a jednoduché.

Od modelové řady 2015 jsou k dispozici bi-linked ovladače ukazující polohu vrat na LED indikátoru.

Barvy

Využijte tento přehledný grafický konfigurátor vašich garážových vrat přímo na stránkách našeho partnera, společnosti Kružík s.r.o. Získáte lepší představu o designu a barvě i o výsledném vzhledu.

Hladký

Variantou, kde plastová lamela neobsahuje prolisy, nezvýrazňuje spáry, ani nenapodobuje strukturu dřeva, je hladký panel. Skvěle se hodí pro jednolité barvy z RAL vzorníku, metalické dekory, ale i nevyčerpatelnou paletu dřevěných dekorů nanesených metodou kašírování.

Hladké segmenty garážových vrat působí esteticky u moderních nebo průmyslových staveb a díky povrchu se skvěle udržují čisté.

Lamela

Lamelový segment u garážových vrat připomíná klasickou roletu a opticky maskuje reálnou velikost jednotlivých dílů. Pro svoji jednoduchost je velmi oblíbený u rodinných domků, kde dobře vizuálně ladí s moderní i historizující fasádou.

Samotný povrch lamelového segmentu může být hladký (vhodné pro barvy RAL nebo kašír), nebo může povrchem připomínat dřevo a tím dodat věrnosti použitému dekoru. Mluvíme potom o povrchu woodgrain.

Imitace dřeva

Na všech typech segmentů garážových vrat se skvěle vyjímají dřevěné dekory, zejména u rodinných domků. Vítaným vylepšením celkového vzhledu je povrch plastových segmentů připomínající reálnou strukturu dřeva, zvaný woodgrain.

Dřevěný dekor díky strukturovanému povrchu dosáhne větší věrnosti a není překážkou při pravidelné údržbě a mytí.

Duraprint

Nabízíme světově unikátní metodu nanesení dekoru na vaše nová garážová vrata, na niž firma Kružík poskytuje záruku 10 let. Jedná se o takzvané kašírování, nanesení inkoustového tisku o vysokém rozlišení a zalakování vytvrzeným PUR lakem s velkou mechanickou i chemickou odolností.

Technologie dura print umožňuje vytisknout na povrch garážových vrat naprosto libovolný obrázek, dřevěné dekory, betonový nebo cihlový motiv nebo logo vaší firmy.

Technologii má patentovanou česká firma Kružík s.r.o. a jinde ji nedostanete.

RAL

Vzorník RAL je jednotný pro plastové profily oken, dveří i garážových vrat. Ve své jednoduchosti umožňuje estetické sjednocení moderních fasád zejména na průmyslových nebo obecních stavbách, ale třeba i na moderních rodinných domech, kde není vyžadován dřevěný dekor.

Cena přímo na míru Zadejte si nezávaznou poptávku
Nezávazná poptávka
Brněnská 577, 691 76 Šitbořice © PRAMOS, a.s. 2014 - 2024, všechna práva vyhrazena