Zákaznická linka 800 100 111
E-shop
Nezávazná poptávka
Menu
Domů Hledat
Domů Hledat

České dveře, kvalitní a na míru

Otevřené inovacím, bezpečné pro vaše soukromí

Ať už otevíráte novému dni, nebo večer necháváte starosti za dveřmi venku, dveře vyrobené v dílně společnosti PRAMOS budou chránit vaše sny, soukromí i majetek.

Obrázek Obrázek Obrázek

Výborné vlastnosti pro váš domov

  • Dobrá tepelná izolace
  • Špičková zvuková izolace
  • Výhodná cena
  • Vysoká odolnost
  • Bezúdržbovost materiálu
  • Moderní design
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Dveře PRAMOS se hodí kamkoliv

Díky variabilním výplním a vlastnostem plastových nebo hliníkových profilů máme optimální řešení pro rodinný domek, bytový dům, ubytovací zařízení i veřejné prostory administrativních budov.

Opravdu české dveře

Prodáváme jen takové dveře, za které můžeme ručit. Spojili jsme nápady našich inženýrů a šikovné ruce našich pracovníků ve výrobě.

Hezké, funkční, bezpečné

Navenek hezké, uvnitř technicky vyspělé a spolehlivé. Využíváme znalostí z vlastního vývoje, sledujeme nejmodernější trendy a zároveň respektujeme i historické vzory a váš vkus. Vaše bezpečí, pohodlí i dobrý pocit jsou pro nás důležité.

Kontrola

Jsme jen lidé a nejsme dokonalí. Vyvinuli jsme ale systém eliminace chyb, který propustí jen dokonalé výrobky. Náš záruční servis funguje skvěle, ale přijde nám lepší, když k němu nedojde.

Pavel Viktorin
“Je dost možné, že bydlím ve stejném domě jako vy. Když za sebou ráno zamknu a jdu do práce, možná mě při pohledu na dveře od domu dokonce napadají podobné věci. Naše dveře vyrábějí lidé, které osobně znám a kterým věřím. Za jejich práci ručím a myslím, že i vy budete spokojeni.”
Pavel Viktorin vedoucí výroby oken

Výjimečný přístup PRAMOS S námi nezestárnete

Od primárního kvalitního plastu na začátku výroby až po široký úsměv spokojených majitelů nových oken - všechno zařizujeme sami. Víme, jak to naplánovat a urychlit, protože si práci z ruky do ruky předávají naši vlastní lidé. S námi vás nečekají žádné vrásky navíc.

Cena přímo na míru Zadejte si nezávaznou poptávku
Nezávazná poptávka
Brněnská 577, 691 76 Šitbořice © PRAMOS, a.s. 2014 - 2024, všechna práva vyhrazena