Zákaznická linka 800 100 111
E-shop
Nezávazná poptávka
Menu
Domů Hledat
Domů Hledat

Jak se rodí naše produkty

tradice od roku 1993

Plastová okna vyrábíme prakticky od okamžiku, kdy se objevila na našem trhu. Více jak 28 let zkušeností pod značkou PRAMOS a vývoj vlastních inovací z nás dělají jednoho z předních českých výrobců.

Celý proces máme pod kontrolou

Celý proces máme pod kontrolou

V našem závodě v Šitbořicích nedaleko Brna zastřešujeme celou výrobu oken od samého začátku. Primární materiál pro výrobu jednotlivých profilů zpracováváme na moderních výrobních linkách. Naše garance kvality se tak může opřít o jistotu, že měli celou výrobu v rukách jen naši vlastní lidé.

Video přímo z výroby okna PRAMOS

Celá výroba od roztavení plastu jako suroviny po dotažení posledního šroubku na kování probíhá v ČR, v našich výrobních halách.

28 let, tisíce spokojených domácností

28
28
Let NA TRHU
98 tis.
98 tis.
Realizovaných ZAKÁZEK
73 tis.
73 tis.
Vyrobených DVEŘÍ
585 tis.
585 tis.
Vyrobených OKEN
Výroba českých plastových oken

Výroba českých plastových oken

V žádném kroku výroby nemusíme spoléhat na externí spolupráci. Od primárního materiálu s jasným a doložitelným původem, přes výrobu profilů až po řezání, svařování a zasklívání nových oken. Celou výrobu si navíc můžete prohlédnout osobně v našem závodě v Šitbořicích.

Typy plastových oken

Typy plastových oken

Nabízíme sedmi a osmikomorová okna. Ta první pro standardní aplikace při požadavku na výhodnou cenu, ta druhá pro nízkoenergetické, pasivní a třeba i soběstačné stavby. Plastová okna šetří energii a tím i peněženku a životní prostředí. Nechte si spočítat, který typ pro vás bude lepší.

Odborná montáž Přehrát video

Odborná montáž

Abychom vám mohli garantovat generační životnost našich plastových oken, přimlouváme se za to, aby odbornou montáž provedli naši vlastní lidé, nebo pouze námi proškolené montážní skupiny. Má to ale i další výhody - jakmile podepíšeme smlouvu, už se nemusíte o nic starat, dokud nová okna nebudou bezpečně na místě.

Naše NE olovu a recyklátům

Naše NE olovu a recyklátům

Olovo už v našich oknech nenajdete - v moderní receptuře už nemělo své místo. Dostanete jen primární, ověřený a nerecyklovaný materiál nejvyšší kvality. Ruku a certifikáty na to.

Politika jakosti společnosti PRAMOS

Politika jakosti společnosti PRAMOS

Jako firma se čtvrt stoletím tradice máme dobře spočítané, co by nás stály zbytečné reklamace. Raději jsme proto investovali do nejkvalitnějších materiálů a nejpřísnější výstupní kontroly kvality. A můžete se vsadit, že se nám to vyplácí.

Radomír Zelinka
“Víme, co lidé chtějí, co opomíjejí, co potřebují a vše od výběru po servis v životním cyklu oken jsme tomu pečlivě uzpůsobili. Vyrábíme okna inspirovaná lidmi.”
Radomír Zelinka Ředitel společnosti
Cena přímo na míru Zadejte si nezávaznou poptávku
Nezávazná poptávka
Brněnská 577, 691 76 Šitbořice © PRAMOS, a.s. 2014 - 2024, všechna práva vyhrazena