Zákaznická linka 800 100 111
E-shop
Nezávazná poptávka
Menu
Domů Hledat
Domů Hledat

Odpovědnost a udržitelnost

Na životním prostředí a zdraví nám záleží.

Otázce ekologie se aktivně věnujeme.

Jsou plastová okna ekologická?

Jsou plastová okna ekologická?

Plastová okna a PVC výrobky obecně se v poslední době stávají často terčem kritiky. Setkáváme se s názory, že PVC okna nejsou ekologická a že jejich výroba za sebou zanechává výraznou uhlíkovou stopu. Je to ale naopak - plastová okna v otázce ekologie přináší hned několik výhod.

Více informací
Udržitelnost je pro nás důležitá

Udržitelnost je pro nás důležitá

Téma ekologie je pro nás klíčové. Své odpovědnosti vůči životnímu prostředí jsme si vědomi a snažíme se nalézt rovnováhu mezi ekologií a bezpečností svých produktů. Všechny kroky naší výroby vedou k lepší ekologické bilanci a snižují uhlíkovou stopu celého výrobního procesu.

Více informací
NE recyklaci u hlavních profilů

NE recyklaci u hlavních profilů

Společnost PRAMOS vyrábí hlavní profily svých výrobků výhradně z primárních materiálů místo recyklovaného PVC, a to z důvodu nemožnosti kontroly nad obsahem nebezpečných látek v recyklovaném materiálu. Veškerý PVC odpad z vlastní výroby profilů, takzvaný recyklát, spolu s odpadem od svých zpracovatelů, zpracovává ve své recyklační lince pouze k výrobě PVC trubek a nepohledových montážních profilů.

Více informací
Radomír Zelinka
“Děláme kroky vedoucí k lepší ekologické bilanci a snižující uhlíkovou stopu celého výrobního procesu. Chceme být považováni za lídra v oblasti výroby plastových profilů a oken v České republice, který ukazuje, že stabilita, důvěryhodnost, ochrana životního prostředí a vysoká kvalita a bezpečnost produktů mohou jít ruku v ruce.”
Radomír Zelinka ředitel společnosti

Extruze Materiály Exturuze

Životní prostředí a zdraví lidí bereme vážně,

profily vyrábíme jen z kvalitních materiálů s jasným původem a složením

PRAMOS vyrábí hlavní profily svých výhradně z primárních materiálů místo recyklovaného PVC. Toto rozhodnutí bylo přijato na základě nemožnosti kontroly nad obsahem nebezpečných látek v recyklovaném materiálu. 

Cena přímo na míru Zadejte si nezávaznou poptávku
Nezávazná poptávka
Brněnská 577, 691 76 Šitbořice © PRAMOS, a.s. 2014 - 2024, všechna práva vyhrazena