Zákaznická linka 800 100 111
E-shop
Nezávazná poptávka
Menu
Domů Hledat
Domů Hledat

Atypické řešení pro váš dům – bezrámová okna

NÁŠ TIP
publikováno 14. 11. 2022
Atypické řešení pro váš dům – bezrámová okna

Pokud toužíte po atypickém bydlení s moderními prvky, nejspíš vás zaujmou bezrámová okna. Ta svým minimalistickým čistým designem umožňují lepší výhled do přírody, pouští do domu více světla a navozují pocit „otevřenosti“ prostoru.

Máte zájem o bezrámová okna? 

Můžeme pro vás zařídit jak okenní a dveřní prvky v hliníku, či ve dřevě, tak realizace v celoskleněném designu, kdy je sklem opláštěn i samotný rám. Bezrámové zasklení má více možností realizace – může například svými rozměry přecházet až do velkoformátových prosklených stěn anebo může být kombinováno s otevíravými a posuvnými prvky rámového typu.

Z hliníku lze udělat okna a dveře v provedení se subtilním rámem, což umožňuje za určitých podmínek napodobit okna bezrámová, a to za příznivou cenu.

Cena bezrámových oken

Cena tohoto řešení záleží na dimenzi a složení zasklení, napojení na okolní konstrukce, druhu použitého tmelu, druhu úpravy hrany skla, či použití bezpečnostních nebo protislunečních skel. Při montáži se musí zohlednit použití jeřábu, doprava nadrozměrných skel, případně vyvýšená nebo předsazená montáž a další náležitosti. Ceny se tak pohybují od 8 000 Kč/m2 do 15 000 Kč/m2.

Celoskleněné designové systémy či případně nadrozměrné bezrámové posuvné stěny se pohybují v cenovém intervalu 20-30 000 Kč/m2.

Nicméně celkový cenový rozptyl je poměrně velký a k jeho přesnému určení je zapotřebí znát konkrétní zadání. Proto je vždy finální cena navržena na základě zaslaných podkladů.

Je pro vás toto řešení to pravé?

Bezrámové zasklení představuje investici, kterou je potřeba řádně promyslet, a to z hlediska vašich představ a možností. Pokud si nejste tímto řešením jisti a chcete se dozvědět více, obraťte se na naše odborníky. Řekneme vám také zkušenosti i ostatních našich zákazníků!

Cena přímo na míru Zadejte si nezávaznou poptávku
Nezávazná poptávka
Brněnská 577, 691 76 Šitbořice © PRAMOS, a.s. 2014 - 2024, všechna práva vyhrazena