Zákaznická linka 800 100 111
Nezávazná poptávka
Menu
Domů Hledat
Domů Hledat

Balkonové dveře PRAMOS

Náš tip
publikováno 21. 10. 2017

Jako balkonové označujeme dveře vyrobené ze stejných plastových nebo hliníkových profilů, jaké se používají na výrobu oken. Nejčastěji jsou celé prosklené, nebo mohou mít i neprůhlednou izolační výplň.

Nejčastěji se používají v kompletu s oknem pro vstup na balkon. Díky nízkým výrobním nákladům mohou dále sloužit v místech se sníženými požadavky na bezpečnost a odolnost, jakou jsou dveře do sklepa, vedlejší a služební vstupy do domu nebo do komerčních, průmyslových a veřejných objektů.

Plastové balkonové dveře

Podobně jako u našich plastových oken si můžete vybrat jeden ze dvou našich vyladěných plastových profilů. Sedmikomorový HORIZONT PS penta plus jako kvalitní a cenově nenáročný, osmikomorový HORIZONT PS SPACE 8 jako špičkový produkt s perfektními vlastnostmi.

Balkonové dveře PRAMOS

V našem nezávazném online poptávkovém formuláři si můžete kromě jednokřídlých objednat i balkonové dveře dvoukřídlé. Na požádání vyrobíme i balkonové dveře se zámkem.

Hliníkové balkonové dveře

Podobně jako u plastových dveří lze i hliníkový okenní profil využít k výrobě balkonových dveří. K dispozici máme profily PONZIO PE 78 N s větší stavební hloubkou a lepšími izolačními vlastnostmi a PONZIO PE 68 jako ekonomické řešení při snižování vstupních nákladů.

Posuvné balkonové dveře

V místě s většími požadavky na šířku prostupu na balkon (nebo na terasu či zahradu) a při nutnosti zachovat kolem dveří maximum využitelného prostoru se vyplatí přemýšlet o některém z řešení, které nabízíme v oboru posuvných dveří, nebo jinak řečeno posuvných portálů.

V souladu se světovými trendy nabízíme jednodušší posuvně sklopné dveře, komplexnější a praktičtější zdvižně posuvné dveře a hliníkové sliding portály, které umožňují konstrukci posuvných dveří s největšími formáty zasklení.

Cena přímo na míru Zadejte si nezávaznou poptávku
Nezávazná poptávka
Brněnská 577, 691 76 Šitbořice © PRAMOS, a.s. 2014 - 2020, všechna práva vyhrazena