Opravdu česká okna
Menu
Služby
Záruční a pozáruční servis PRAMOS

Záruční a pozáruční servis PRAMOS

U našich výrobků a služeb zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Je-li něco v nepořádku, volejte na 519 407 564, napište nám e-mail na servis@pramos.cz, nebo použijte servisní formulář dole na této stránce.

Moderní a kvalitní okna a dveře jsou navržena a vyrobena pro dlouhou životnost a k vaší vysoké spokojenosti. V průběhu užívání budou ale vyžadovat občasnou údržbu a seřízení.

Přečtěte si naše návody:

Jak poznáte, že vaše okna nebo dveře potřebují servis?

Posouzení stavu vašich oken nebo dveří je složitější, než jak bychom to mohli popsat ve stručnosti zde. Obecně se dá říci: pokud okna nebo dveře fungují jinak, než by bylo ideální, pokud jejich chod při otevírání a zavírání není hladký, nebo máte jakoukoliv pochybnost, zavolejte nám na 519 407 564 a zeptejte se. Včasným seřízením nebo opravou ušetříte peníze.

Na jednotlivé části dodávky dáváme tuto záruku:

  • 10 let na stálobarevnost bílých profilů HORIZONT PS
  • 7 let na plastová okna
  • 5 let na stálobarevnost profilů s laminovacími fóliemi
  • 5 let na plastové dveře, hliníková okna a dveře
  • 2 roky na garážová vrata a doplňky k oknům, jako jsou parapety, žaluzie, rolety, sítě.

Bezplatný záruční servis provádíme po dobu trvání záruky na jednotlivé části dodávky. Naším zákazníkem jste ale i dlouho potom a vaše spokojenost je pro nás stále nejlepší investicí do reklamy.

Plastová okna PRAMOS mají záruku 7 let, to znamená, že seřízení oken provádíme 7 let zdarma. Konkurenční společnosti často neseřizují okna vůbec nebo jen několik měsíců.

Po uplynutí záruční doby a v případě potřeby jsme Vám k dispozici v rámci pozáručního servisu. Malé i rozsáhlejší opravy realizujeme dle možností a charakteru závady v nejkratších možných termínech.

Za dobu své existence si společnost PRAMOS, a.s. získala u svých zákazníků pověst opravdu solidní firmy, která vždy nabídne řešení vzniklé situace tak, aby zákazník byl spokojen a mohl dále plnohodnotně užívat zakoupený výrobek.

Informace, které vyplníte na této stránce, slouží jako podklad pro provedení záručního nebo pozáručního servisu. Vaše osobní údaje, které zde uvedete, budou ve společnosti PRAMOS, a.s. zpracovány v souladu nařízením GDPR.

Servisní formulář:


Popis závady, požadovaný servis:

Přílohy: