Opravdu česká okna
Menu
Služby
Záruční a pozáruční servis PRAMOS

Záruční a pozáruční servis PRAMOS

Bezplatný záruční servis provádíme po dobu trvání na jednotlivé části dodávky. Naším zákazníkem jste ale i dlouho potom a vaše spokojenost je pro nás stále nejlepší investicí do reklamy.

Na jednotlivé části dodávky dáváme tuto záruku:

  • 10 let na stálobarevnost bílých profilů HORIZONT PS
  • 7 let na plastová okna
  • 5 let na stálobarevnost profilů s laminovacími fóliemi
  • 5 let na plastové dveře, hliníková okna a dveře
  • 2 roky na garážová vrata a doplňky k oknům, jako jsou parapety, žaluzie, rolety, sítě.

Své požadavky na záruční servis můžete nahlásit na e-mailové adrese servis@pramos.cz nebo prostřednictvím formuláře na této stránce.
V případě potřeby můžete servisní oddělení kontaktovat i na telefonním čísle 519 407 564.

Po uplynutí záruční doby a v případě potřeby jsme Vám k dispozici v rámci pozáručního servisu. Malé i rozsáhlejší opravy realizujeme dle možností a charakteru závady v nejkratších možných termínech.

Pro rady ohledně výběru a údržby našich produktů navštivte našeho praktického rádce. Zároveň v něm najdete rady pro seřízení oken - Jak seřídit plastová okna.

Za dobu své existence si společnost PRAMOS, a.s. získala u svých zákazníků pověst opravdu solidní firmy, která vždy nabídne řešení vzniklé situace tak, aby zákazník byl spokojen a mohl dále plnohodnotně užívat zakoupený výrobek.

Informace, které vyplníte na této stránce, slouží jako podklad pro provedení záručního nebo pozáručního servisu. Vaše osobní údaje, které zde uvedete, budou ve společnosti PRAMOS, a.s. zpracovány v souladu nařízením GDPR.

Servisní formulář:


Popis závady, požadovaný servis:

Přílohy: