Opravdu česká okna
Menu
Služby
Záruční a pozáruční servis PRAMOS

Záruční a pozáruční servis PRAMOS

U našich výrobků a služeb zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Je-li něco v nepořádku, volejte na 519 407 564, napište nám e-mail na servis@pramos.cz, nebo použijte servisní formulář dole na této stránce.

Moderní a kvalitní okna a dveře jsou navržena a vyrobena pro dlouhou životnost a k vaší vysoké spokojenosti. V průběhu užívání budou ale vyžadovat občasnou údržbu a seřízení.

Přečtěte si naše návody:

 

Na jednotlivé části dodávky dáváme tuto záruku:

  • 10 let na stálobarevnost bílých profilů HORIZONT PS
  • 7 let na plastová okna
  • 5 let na stálobarevnost profilů s laminovacími fóliemi
  • 5 let na plastové dveře, posuvné dveře a HS portály a na hliníková okna a dveře
  • 2 roky na garážová vrata, ostatní výrobky a doplňky k oknům, jako jsou parapety, interiérové i exteriérové žaluzie, exteriérové i interiérové rolety, sítě proti hmyzu, zvonkové a přístupové domovní systémy.
  • 2 roky na kování a odnímatelné a funkční komponenty oken a dveřím jako jsou kování posuvných dveří, samozavírače, zámkové vložky, kliky, pákové ovladače, elektromechanické zámky, elektromotorické zámky, mechanické zámky, elektrické otvírače, elektro pohony a dveřní kliky a madla atd.

Bezplatný záruční servis provádíme po dobu trvání záruky na jednotlivé části dodávky. Naším zákazníkem jste ale i dlouho potom a vaše spokojenost je pro nás stále nejlepší investicí do reklamy.

Po uplynutí záruční doby a v případě potřeby jsme Vám k dispozici v rámci pozáručního servisu. Malé i rozsáhlejší opravy realizujeme dle možností a charakteru závady v nejkratších možných termínech.

Za dobu své existence si společnost PRAMOS, a.s. získala u svých zákazníků pověst opravdu solidní firmy, která vždy nabídne řešení vzniklé situace tak, aby zákazník byl spokojen a mohl dále plnohodnotně užívat zakoupený výrobek.

Informace, které vyplníte na této stránce, slouží jako podklad pro provedení záručního nebo pozáručního servisu. Vaše osobní údaje, které zde uvedete, budou ve společnosti PRAMOS, a.s. zpracovány v souladu nařízením GDPR.

Servisní formulář:


Popis závady, požadovaný servis:

Přílohy: