Opravdu česká okna
Menu
Proč
PRAMOS
Český výrobek

PRAMOS - opravdu česká okna

Okna a dveře přímo od českého výrobce

Na českém trhu s plastovými okny narazíte na “prodejce” a “výrobce”. Výhodou spolupráce s těmi druhými je, že u svých oken dokážou ručit za práci vlastních zaměstnanců. Proto jsou okna přímo od výrobce pojmem, na který náročný zákazník dobře slyší. 

Pokud ovšem výrobce jen montuje okna z dovezených dílů, osobně se vám zaručí jen za tu část práce, kterou provádí. Ve zbytku pak musí spoléhat na nejrůznější dodavatele.

Ve firmě PRAMOS používáme naše české plastové profily oken, které jsme sami vyvinuli a sami si je vyrábíme. V celém procesu (od vstupních surovin po hotová plastová okna vyrobená na míru vašim připraveným okenním otvorům) proto můžeme ručit za každý, i ten nejmenší, krok a garantovat nejvyšší kvalitu. Okna a dveře PRAMOS jsou tedy opravdu česká okna.

 Výroba oken PRAMOS: 

 

Tradice od roku 1993

Udržet se na špičce v konkurenčním prostředí je umění. Když je tím prostředím výroba a prodej kvalitních plastových oken, je to umění na druhou. Tajemstvím je umět čerpat z vlastních zkušeností a mít přání zákazníka vždy na prvním místě. Nám se to daří už od roku 1993.

 

Celá výroba na jednom místě, doma v ČR

Pokud máte celý proces soustředěný do jednoho výrobního komplexu, ušetříte čas, prostředky, ale hlavně máte stále přehled a můžete garantovat kvalitu. Naše dva plastové profily HORIZONT PS Penta plus a HORIZONT PS SPACE 8 jsou výsledkem našeho vlastního výzkumu a vývoje a představují špičku na českém trhu.

Výrobky společnosti PRAMOS mají ochrannou známku Český výrobek:

Český výrobek

Tloušťka pohledové stěny plastových profilů se na českém trhu může lišit - pohybuje se většinou mezi třídami A a B definovanými normou ČSN EN 12 608.Třída A znamená více odolnosti a bezpečí.

Není náhodou, že naše okna vyrábíme v té nejvyšší třídě, tedy v kategorii A. Silnější a pevnější konstrukce znamená spokojenější zákazníky a méně reklamací.

 

Naše NE olovu a recyklátům

V souladu s aktuálními hygienickými předpisy nepoužíváme olovo jako bělidlo do plastové hmoty. Co je ale neméně důležité - kromě dříve zmíněné výrobní jakosti jsme schopní zaručit i nezávadný původ surovin - nepoužíváme totiž recyklované plasty, pouze primární, dříve nepoužitý materiál.

 

Sedm nebo osm komor tepelného komfortu

Jak jistě víte, více komor v plastovém profilu znamená lepší tepelnou izolaci. Zapomeňte na pět komor dovozových oken, když můžete mít sedm nebo osm. Profil s větším počtem různě tvarovaných komor tlumí lépe hluk z ulice, propustí méně tepla tam i zpět a znamená pevnější rohy díky větší ploše, na které se provádí svařování profilů.


Počet komor plastová okna

Do rušné ulice a do pasivních domů

Naše okenní profily HORIZONT PS SPACE 8 a HORIZONT PS Penta plus nabízejí tak dobré izolační vlastnosti, že při volbě správného zasklení můžete oba využít při stavbě nízkoenergetického, nebo dokonce pasivního domu, a to včetně nároku na státní dotace.

Normativní požadavek pro okna v pasivním domě Uw = 0,8 W/m2*K.

Méně profilů v nabídce je ve skutečnosti výhoda

Fakt, že nabízíme dva základní plastové profily, není nedostatkem našich možností, tvůrčí invence, nebo třeba fantazie. Nabízíme projekčně dotažené a konstrukčně dokonalé dva profily, se kterými dokážeme pokrýt jakoukoliv objednávku, od rekonstrukce historických objektů po nejnáročnější novostavby.

Profil HORIZONT PS penta plus:

Plastové okno HORIZONT PS

 

Zaujala Vás výhody oken a dveře PRAMOS? Požádejte o nezávaznou kalkulaci. 

 

Související odkazy: