Garážová vrata

Garážová vrata - systémy

Společnost PRAMOS, a.s. při dodávce garážových vrat spoléhá na tradičního českého výrobce firmu KRUŽÍK s.r.o. S více než devatenáctiletým působením na trhu je dnes společnost KRUŽÍK s.r.o. již tradičním výrobcem sekčních garážových a průmyslových vrat.

Bohaté zkušenosti s výrobou a obchodem na domácím i evropském trhu ji řadí mezi největší tuzemské producenty v tomto oboru. Společnost se v posledních letech stále výrazněji prosazuje i v evropském měřítku a v současnosti má pravidelný odbyt již v 11 evropských zemích.

Nejmodernější technologie výroby sekčních vrat garantují certifikáty TÜV na všechny výrobky firmy KRUŽÍK s.r.o. i certifikát ISO 9001:2008 na systém řízení jakosti.
Bezpečný provoz zaručuje přísná evropská norma EN 13241-1.

Díky zkušenostem i získaným certifikátům dnes společnost nabízí a garantuje nejvyšší kvalitu, bezpečnost provozu, záruku výrobků i vysokou flexibilitu s vyškoleným týmem odborných pracovníků.

Garážová i průmyslová vrata vyrábí vždy přesně na míru a tím dosahuje toho, že každý stavební otvor je precizně vyplněn. Firma KRUŽÍK je schopna vyrobit vrata na stavební otvor téměř jakéhokoli tvaru a rozměru.

více informací...

Garážová vrata s designem LAMELA

Tato vrata jsou představitelem klasického designu a tradičním původním typem vrat.

Díky jasným liniím se hodí ke každému typu domu a zdiva. Lamelová vrata jsou standardně dodávána v bílé barvě. Na přání zákazníka je možno použít jakoukoli barvu dle vzorníku RAL nebo imitaci dřeva v provedení zlatý dub, tmavý dub a mahagon, jejichž povrchová úprava je zvýrazněna strukturou dřeva woodgrain. Použití hladké lamely umožňuje aplikaci technologie kašírování panelu, což výrazně rozšiřuje nabídku imitací dřeva i barevných odstínů.

více informací...

Garážová vrata s designem KAZETA

Tento typ je po mnoho let v oblibě pro svůj charakteristický vzhled, který doplňuje architekturu Vašeho domu.

Představují klasický design a jsou nejvhodnějším typem pro použití dekorativního prosklení. Jsou dodávána vždy se strukturou dřeva woodgrain a to jak standardně v bílé barvě, tak při volbě barvy dle palety RAL i imitací dřeva v provedení zlatý dub, tmavý dub a mahagon.

více informací...

Garážová vrata s designem DRÁŽKA

Jsou stále vyhledávanějším představitelem moderního designu garážových vrat. Jejich předností je praktičnost a jednoduchost.

Středová drážka vytváří opticky jasné a pravidelné linie a tím doplňuje moderní design Vašeho domu. Na panel se středovou drážkou, který je buď hladký nebo se strukturou woodgrain, lze aplikovat širokou škálu barev dle vzorníku RAL. Vrata se středovou drážkou se výborně hodí pro použití technologie kašírování. Při výběru kterékoliv imitace dřeva nebo barevné fólie je panel vždy hladký.

více informací...

Garážová vrata s designem HLADKÝ

Tento design si svým moderním a luxusním vzhledem získává stále více příznivců.

Vrata vyrobená z panelů bez prolisů doplňují moderní architekturu stavby. Výhodou je jednoduchost, praktičnost a snadná údržba. Hladký design umožňuje aplikaci široké škály barev dle vzorníku RAL a všech imitací dřeva i barevných fólií při využití technologie kašírování. Tato varianta je ideální pro využití nerezových dekorů a nejrůznějších tvarů designových okýnek.

více informací...

Garážová vrata s designem V-PROFIL

Vrata s novým typem panelu, který na první pohled zaujme svým neotřelým designem.

Jemné prolisy o šíři 8 mm nebo 16 mm vytváří elegantní perspektivu, která se harmonicky snoubí s moderní architekturou domu. Povrch panelu je vždy hladký. Je standardně dodáván stříbrný a umožňuje aplikaci široké škály barev dle vzorníku RAL.

více informací...

Posuvná garážová vrata

Jsou zajímavou novinkou v našem sortimentu, kterou nabízíme jako alternativu ke klasickým sekčním, rolovacím nebo dvoukřídlým vratům.

Hlavní výhodou posuvných vrat je možnost jejich pouze částečného otevření pro pohodlný průchod. Další nezanedbatelnou výhodou je, že instalací posuvných vrat se nesníží průjezdná výška otvoru. Jako všechna vrata vyráběná společností KRUŽÍK s.r.o., tak i posuvná vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru.

Pro montáž do Vaší garáže je vždy použita masivní konstrukce zajišťující dlouhou životnost těchto vrat. Posuvná vrata jsou utěsněna pomocí systému těsnících gum a kartáče. Tato vrata umožňují použití jakéhokoli typu panelu i příslušenství jako u sekčních vrat. Samozřejmostí je možnost výběru z téměř tří tisíců barev nebo z více než třiceti imitací dřeva.

více informací...

Z hlediska stavební připravenosti je nezbytně nutná rovná podlaha. Maximální povolený sklon je 5 mm na šířku i hloubku vrat. Pokud není rovná podlaha, je ohrožena správná funkčnost vrat.

Související odkazy:

Tvorba webových stránek - VIKTORIN Computers