Zákaznická linka 800 100 111
E-shop
Nezávazná poptávka
Menu
Domů Hledat
Domů Hledat

Na pořízení nových oken v roce 2021 myslete už nyní

publikováno 16. 11. 2020
Na pořízení nových oken v roce 2021 myslete už nyní

Pokud se výhledově chystáte na pořízení nových oken nebo dveří, objednejte nyní ještě za letošní ceny – montáž si můžete naplánovat v klidu po novém roce.

 • Objednejte nyní, namontujte po novém roce
  Ceny některých surovin se zvyšují, proto se vyplatí s objednáním nových oken a dveří nečekat. 
  I když plánujete montáž nových oken až za několik měsíců, už teď můžete začít vybírat a vše si řádně promyslet. Při výběru hraje roli řada faktorů i legislativních požadavků, proto se neváhejte obrátit na naše odborníky – rádi vám pomůžou s výběrem té správné varianty.
   
 • Nebojte se okna řešit už nyní
  I když je současná situace v mnoha ohledech nejistá, řešit nová okna ve vašem domě nebo bytě můžete poměrně bez omezení. Všechny naše pobočky jsou otevřené a dodržují přísná opatření. Pokud preferujete spíš online řešení, můžete zvolit online formulář.

 • Zarezervujte si výrobní kapacitu
  Zejména u výrobně náročných produktů jako jsou HS portály je třeba počítat s delší dodací lhůtou. Není od věci tedy objednat s předstihem, abyste měli okna i dveře po novém roce nachystané k montáži. Plastová okna vám vyrobíme na míru.

Nebojte se zimní montáže oken
Výměna oken v zimě nevypadá jako dobrý nápad, ale opak je pravdou, protože s sebou nese řadu výhod – třeba kratší čekací lhůty na montáž. Jedno okno trvá obvykle do 2 hodin, takže vám domov ani nestihne promrznout. Navíc můžete začít šetřit za vytápění už tuto zimu.
 

Kam dál?

Nejbližší pobočka
Kalkulace zdarma

Brněnská 577, 691 76 Šitbořice © PRAMOS, a.s. 2014 - 2024, všechna práva vyhrazena