Opravdu česká okna
Menu
Proč
PRAMOS
Napsali nám

Napsali nám

Ohlasy našich zákazníků, které zde uvádíme, jsou výstupem z již zaslaných hodnocení. Pokud si autor některého stávajícího hodnocení nepřeje, aby zde bylo uvedeno, sdělte nám tuto informaci na e-mailu gdpr@pramos.cz.

Děkujeme
PRAMOS, a.s.

Dáváme Vám k nahlédnutí do výběru několika dopisů, které jsme dostali od našich zákazníků. Věříme, že se na této stránce objeví i Vaše kladné hodnocení a že i Vy rozšíříte řady našich spokojených zákazníků.

13. března 2019

Okna jsou vážně parádní, pan Blacký při zaměření opravdu přemýšlí a poradí, vybíral jsem asi z 12 nabídek, tak mám srovnání. Paní Havlíčková zlatá, ve všem vyšla vstříc, nevím, kde bere čas na ta kvanta dotazů a poddotazů...Co by lo velmi špatné je montáž. Nepřiznaný pád rámu a prasklé sklo, na které jsem si musel důkladnou kontrolou přijít sám. Pan Blacký slíbil montážníky kmenové zaměstnance, ale nakonec mi ohnul loket a pochopitelně problémy nastaly. Okna se musela všechna posouvat skla, takže u všech vyndat lišty, přičemž jedna praskla (do týdne vyměněna, což cením) Ještě že paní Havlíčková se velmi snaží a vyjde vstříc. Samotného mne mrzelo, že jsem musel pozdržet doplatek, abyste se na mne nevykašlali s doštelováním a výměnou prasklého skla. Závěrem: Mohu vás doporučit, což také aktivně dělám, ale s velkým vykřičníkem. Je velká škoda ta lemplovitost, prostě máte na to, dělat vše perfektně!!!

Václav Jelínek, Rožmitál pod Třemšínem

6. února 2019

Skvělá komunikace ohledně objednávky. Člověk, který zaměřoval okna, měl zkušenosti s výměnou kastlových oken, takže vše bylo přesné. Cením si toho, že ve firmě dbají na osobní schůzce, kde se rekapituluje objednávka a dotahují detaily. Paní nám velmi dobře poradila a vše bylo, jak jsme se domluvili. Okna jsou jsou krásná a kvalitní. Montáž proběhla v mrazech a v domě je citelně tepleji. Určitě doporučíme.

Iveta Vaňáková, Olešnice

14. ledna 2019

Spokojenost se vším, hlavně ochota paní Havlíčkové, a vlastně i pánů, s kterými jsme pak dojednávala zbytek. Děkuji všem za mého tatínka p. Mičíka.

Tereza Prusková

13. ledna 2019

Sice s velkým zpožděním, nicméně věřím, že i tak vám mohu poděkovat za skvěle odvedenou práci na mé zakázce. Přijměte tedy mé poděkování jak za  administrativní tak za realizační stránku vč. zaměření, vše bylo tak jak bylo dohodnuto.

Také prosím o vyřízení poděkování a pochvaly montážnímu tým který dorazil včas, svoji práci odvedl na 100% a profesionálně.

Pokud budu pokračovat s výměnou oken, je jich tam ještě dost, rád bych opět zvolil vaši společnost.

Pavel Michalíček

28. prosince 2018

Doporučení jsme měli od známého z jižní Moravy, který má okna od firmy Pramos na dvou domech již více než 15 let. Pracovníci provádějící výměnu oken a zednické zapravení byla skvělá parta (p. Rojek, Vávra a spol.). Pracovali perfektně, čistě, bez zbytečného bourání. Jednání bylo absolutně na úrovni. Osazení oken bylo precizní, perfektně jim okna sedli do stávající ,,břízolitové" fasády domu, což bylo pro nás důležité, neb se nechystáme fasádu zateplovat.

Eva Kovalčíková, Opatovice nad Labem

5. listopadu 2018

Chtěla bych moc poděkovat a pochválit techniky. Okno a montáž dopadla na jedničku.
Je to moc hezké. Ještě jednou děkuji i Vám:)) Těším se nashledanou na jaře.

Hana Polášková

26. října 2018

Ve dnech 25. a 26. října 2018 u mne prováděla  pracovní skupina tří osob firmy Satim pod vedením pana Prusenovského výměnu tří dveří.

Rád bych jim touto cestou poděkoval. Vybourání u dvou dveří vyžadovalo zvýšenou pozornost, aby nedošlo k poškození zabudovaného vybavení místností. Všichni tři pracovali s maximálním nasazením, pracovní suť pečlivě odklízeli a i při osazení a zapravení byli velmi pečliví, k mé naprosté spokojenosti.

Přeji vašim firmám více takových zaměstnanců a děkuji za dobře odvedenou práci.

Jindřich Dědák, Zlín

15. října 2018

Rad bych i touto cestou chtel podekovat parte pana Milana Halfara za skvele a rychle odvedenou praci pri instalaci oken v mem RTD v Pribicich. Vse probehlo profesionalne, v naprostem poradku, bez jakychkoliv problemu a zadrhelu. Pokud to bude jen trochu mozne, predejte, prosim, moji pochvalu nadrizenym pana Halfara.

Vam taktez patri velky dik za skvely a profesionalni pristup.

Richard Botík, Přibice

23. srpna 2018

Dnes u mě doma byli Vaši montážníci namontovat objednaná okna. Chtěl bych Vám moc poděkovat, vše proběhlo perfektně, montážníci byli skvělí.

Je fakt, že po montáži při úklidu a mytí oken jsem objevil docela nehezkou rýhu na jednom křídle, ale to určitě doladíme s panem Lukavským (již jsme spolu o tom mluvili).

Ještě jednou, mnohokrát Vám děkuji, vše proběhlo opravdu perfektně.

Radek Černý

20. červenec 2018

Byli jsme s vámi moc spokojeni.Děkuji.

Milena Škodová
Třebíč

18. červenec 2018

Velice vstřícný přístup pana Petra Stránského a naprosto přesné zaměření. Montáž provedena s velkou pečlivostí.

Karel Urban
Borkovany

13. červenec 2018

Velmi dobrá vlastní zkušenost a mimořádná kvalita práce zástupců z Hodonína.

Jiří Vagunda
Lužice

13. červenec 2018

Velká pochvala p. Zajícové. Po všech stránkách super. Za všechno moc děkuju.

Malíková Petra
Lovčice

7. červenec 2018

Děkuji za možnost spolupráce, byla to radost a ani jedna starost. Chválím přístup vaší firmy k zakázce, nejvíce chválím pana Petra Klementa, dlouho jsem nepotkal tak aktivně pracujícího obchodního zástupce a to podnikám 10 let.

Martin Neumann
Nový Svět

19. červen 2018

Vše proběhlo v naprostém pořádku, pečlivá práce.

M. Horáková
Praha

18. červen 2018

Chtěl jsem hlavně koupit český výrobek.

Vladimír Zubál
Němčany

17. červen 2018

Se všemi pracovníky Vaší firmy jsme byli velmi spokojeni.

Lubomír Ráčil
Příbram na Moravě

2. červen 2018

Už jedna osobní zkušenost. Díky panu Prusenovskému za obětavou práci.

Ludmila Těthalová
Chropyně

1. červen 2018

Nemám žádné připomínky, jsem spokojená.

Květa Kuřová
Brno

30. květen 2018

Celková spokojenost s objednávkou, dodáním, montáží i cenou. Firmu Pramos můžu všem zájemcům doporučit.

Miloš Heczko
Návsí

21. květen 2018

Realizován požadavek na dodávku atypických dveří.

Josef Bojanovský
Praha

19. květen 2018

Chlapi, co prováděli montáž, by zasloužili prémie, byl to koncert. Doufám, že okna budou sloužit bez vady co nejdéle.

Milan Hrubý
Olomouc

18. květen 2018

Celkový dojem z Vaší firmy, od objednání až po realizaci zakázky je výborný. Vše proběhlo dle domluvy, jednání zaměstnanců na všech postech bylo profesionální, vstřícné a příjemné.
Děkuji za provedenou zakázku.

Viktor Vlček
Řeženčice

11. květen 2018 

Výrobky vypadají kvalitně, zda jsou funkční zjistíme až v provozu(až se nastěhujeme). Děkujeme především panu Stránskému, paní Kučerové, panu Čapkovi a klukům z montáže. Ať se Vám daří.

Rostislav Mazánek
Pohořelice

9. květen 2018

Poměr výkon/cena asi nejlepší v Brně.

Stanislava Šodková
Brno

5. květen 2018

Kvalitu oken ještě neumíme korektně ohodnotit, v objektu se ještě nebydlí. Velká váha při rozhodování byla dlouhá záruka a dostupný servis pro seřízení chodu.

Martin Navrátil
Ivančice

25. duben 2018

Profesionální přístup montážní skupiny, poradenství, kvalitní práce. Děkujeme.

Ivona Henychová
Hradec Králové

7. dubna 2018

Byla to již druhá zakázka a opět velká spokojenost.

Pavel Šebek
Svatoslav

26. března 2018

Chtěla bych touto cestou poděkovat Vám a především dvěma úžasným montážníkům p. O. Urbánkovi a p. A. Tsapovi, kteří výměnu oken prováděli s maximálním nasazením, profesionalitou a pečlivostí. Z oken jsou rodiče (zatím) nadšeni, doufám že nadšeni budou ještě dlouhá léta a okna si svou kvalitu udrží.

Volba vhodných oken není záležitost lehká ani levná. Nicméně  PRAMOS mě svými výrobky, taktéž odborným a profesionálním přístupem přesvědčil, že jsme zvolili správně. Vaše české výrobky všem jen doporučuji. Pakliže jsme realizaci výměny oken odkládali (a museli i odložit), tak výsledek rozhodně stojí zato...

Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků a úspěšně zrealizovaných zakázek. Taktéž si Vám dovolím popřát krásné jarní dny plné pohody, radosti a spokojenosti.

Alena Cholevová

16. března 2018

Rozhodla kvalita výrobků a služeb, přístup obchodníka, příznivá cena a doporučení.

Lukáš Zámostný
Střelice

11. březen 2018

Jedná se o český výrobek.

Darinka Šuhajová
Hodonín

11. březen 2018

Jsem spokojena, u dalšího domu se na Vás zase obrátím.

Hana Horejcová
Opolany

10. března 2018

Při rozhodování, a po poměrně náročném průzkumu trhu, jsem se nakonec kromě ceny rozhodl více uvažovat i další faktory (kvalita, servis a další služby). Oslovil jsem více jak deset dodavatelů, z toho tři byli v nejužším výběru. Líbí se mi filozofie firmy Pramos a její vlastnická struktura (propojení na zemědělskou prvovýrobu). Důležité informace pro moje rozhodování jsem získal i z výroční zprávy na veřejně dostupných zdrojích. Lze jistě pochválit pražskou pobočku, kterou jsem měl nejblíže a proto ji využil. Jen snad právě její poloha. Sice je magistrála (5. května) zajímavé místo, ale z pohledu řidiče poněkud komplikované. Doporučil bych s ohledem na možnosti trochu rozšířit síť poboček i na západ od Prahy. Po montáži se vyskytl malý zádrhel, ale na všem jsme se k mé spokojenosti domluvili. Samotná výroba byla rychlejší než bylo nasmlouváno.

Michal Kovařík

9. březen 2018

Profesionální přístup. Dodržení dohodnutých termínů. Kvalitně odvedená montážní práce, Doporučuji firmu PRAMOS.

Petr Salava
Všechlapy

8. březen 2018

Děkuji, jsem spokojený.

Petr Švanda
Okna

3. březen 2018

Opravdu nemám co vytknout. Co jsem potřeboval vědět bylo vysvětleno, co jsem potřeboval doladit, bylo dáno do poznámek smlouvy.

Milan Breburda
Praha

26. únor 2018

Rozhodly již dřívější pozitivní zkušenosti.

Blanka Láníčková
Kobeřice u Brna

22. února 2018

Dobrý den paní Šimáňová,

včera nám přijeli namontovat plastová okna a dveře do rodinného domu.
Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za zodpovězení všech dotazů a rady ohledně výběru oken a dveří.
Bylo s vámi moc příjemné jednání. S montáží jsme moc spokojení, okna vypadají krásně.
S ničím nebyl problém a nakonec okna dorazila skoro o měsíc dříve.

Přeji Vám krásný den a spoustu dalších spokojených zákazníků.

Michaela Černá
Třebovle

12. února 2018

Firmu jsem si dohledal na internetu sám - česká firma, způsob provedení oken, prvovýroba - způsob kování v oknech

Jiří Prokop
Frýdek Místek

7. února 2018

Okna od Pramosu máme celá rodina a jsme velmi spokojeni.

Stolarski Eduard
Dubňany

2. února 2018

Od firmy už třetí zakázka, vše v pořádku, děkujeme :-)

Dagmar Šmídova
Karany

31. ledna 2018

PROSIM, TLMOCTE FIRME PRAMOS MOJE PODAKOVANIE. CHLAPCI ODVIEDLI VELMI DOBRU PRACU. BOL SOM S NIMI SPOKOJNY.

Juraj Lauko, Nitrianska Streda

31. ledna 2018

Hlavním důvodem byla rychlá reakce na moji poptávku ze strany obchodního zástupce a rychlé domluvení termínu k zaměření.

Cena nehrála nijak výraznou roli.

Martin Novák
Němčany

7. ledna 2018

Výborný servis a celková komunikace, firmu Pramos rozhodně doporučuji.

Lenka Duchová
Kučerov

6. ledna 2018

S okny jsem spokojen, vypadají kvalitně a precizně zpracované. Montážní skupina byli dobře sehraný tým.

Celková kvalita se projeví až běžným denním používáním, zatím všechno v pořádku.

Pavel Janečka
Ostrožská Lhota

5. ledna 2018

Přístup pí. Moniky Havlíčkové byl naprosto profesionální! Dokázala poradit a věděla o čem mluví!

Moc ji tímto děkujeme..

Václav Ročejdl
Holubice