Zákaznická linka 800 100 111
E-shop
Nezávazná poptávka
Menu
Domů Hledat
Domů Hledat

PRAMOS zaměřuje, vyrábí i montuje

Info
publikováno 26. 03. 2020

Ve vypjatých chvílích musí člověk občas něco oželet. Zejména pokud jde o zdraví a bezpečí ostatních. To ale neznamená, že zrovna vy musíte oželet termín montáže nových oken. Víme, že stavba nepočká. Tak raději oželíme svoje pohodlí a nějaké peníze za přísnější ochranná opatření, než bychom vás nechali na holičkách.

A protože jsme nikdy moc nebyli na planá gesta, rovnou vám řekneme, jak to uděláme.

Jsme vám k dispozici

Nechcete nikam chodit a nikoho potkat?

Správně, to je moudré a zodpovědné rozhodnutí. Abychom vás podpořili, veškerou komunikaci od prvotní poptávky až po podpis smlouvy (včetně) zvládnete telefonicky nebo online na našich stránkách.

Zůstaňte v bezpečí a dávejte na sebe pozor. My se postaráme o to ostatní. Rádi provedeme zaměření  nebo připravíme cenovou nabídku zdarma.

Během 25 let jsme již vyrobili více jak půl milionů oken a dveří. Uděláme radost i Vám.

Během 25 let jsme již vyrobili více jak půl milionu oken a dveří

Zvládáme spolu i zaměření a montáže

Nemusíte se dokonce potkat ani s našimi techniky a montéry, pokud nebudete chtít. Po závazné domluvě stačí, když nám umožníte přístup, kam bude potřeba. I tak jsou naši pracovníci plně vybavení dezinfekčními a ochrannými prostředky a jsou informováni, jak chránit sebe i ostatní.

Při montáži oken dodržujeme přísná hygienická opatření

Vyrábíme na dvě směny, dbáme o zdraví pracovníků

V našem výrobním areálu panují přísné podmínky od zabezpečeného vstupu až po skříňky nebo pracovní místa zaměstnanců. Pracujeme v moderní a čisté výrobní hale, kde to ani za normálních okolností nemají bacily a viry zrovna lehké.

Vše vyrábíme v ČR, proto PRAMOS vyrábí nepřetržitě a bez omezení

Uzavřené hranice? Žádný problém, naše výroba je česká

V celém cyklu výroby a montáže nejsme u hlavních materiálů jako jsou profily a sklo, nijak závislí na importu ani cizích zdrojích. Máme velké skladové zásoby jak  pro výrobu profilů tak pro okna. 25 let tak zajišťujeme plynulost výroby a dodávky zákazníkům a vůbec v tom nehodláme polevit.

Neplánujeme dovolenou ani odstávku. Chceme včas a dobře dokončit všechny nasmlouvané projekty. Jsme rádi za to, že jste o nás neztratili zájem a že se ptáte, jestli pracujeme. To si pište.

Od 20. 4. jsou naše pobočky otevřeny pro veřejnost

Nové poptávky přijímáme denně online a všechny naše pobočky fungují, technici jezdí zaměřovat a montéři instalovat nová okna. Zatím jsme v rámci oboustranné bezpečnosti omezili osobní kontakt jen na telefon a internet, od 20. 4. však budou otevřené i pobočky.  

Děkujeme a těšíme se na Vaše poptávky

Cena přímo na míru Zadejte si nezávaznou poptávku
Nezávazná poptávka
Brněnská 577, 691 76 Šitbořice © PRAMOS, a.s. 2014 - 2024, všechna práva vyhrazena