Zákaznická linka 800 100 111
E-shop
Nezávazná poptávka
Menu
Domů Hledat
Domů Hledat

Neříkejte sousedům, že to nejsou hliníková okna!

Náš tip
publikováno 16. 05. 2018
Neříkejte sousedům, že to nejsou hliníková okna!

Až půjde příště kolem soused se psem a pochválí Vám vaše nová hliníková okna, jen se na něj mile usmějte. Rozhodně mu neříkejte, že máte nový typ plastových oken, která vypadají jako o hodně dražší hliníková. Chtěl by je taky.

Je to tak. Kdybyste se zeptali čerstvého majitele nových plastových oken, co by mu udělalo ještě větší radost, než jakou zrovna má, asi by řekl, že by za podobně výhodnou cenu mohla být jeho okna ještě třeba dřevěná nebo hliníková. Když trochu přimhouříte oko, tak už by to vlastně i šlo. Ba co víc, klidně i bez přimhouřených očí, protože nová plastová okna v naší nabídce skutečně od dřevěných, a nově ani od hliníkových, nikdo nepozná.

Neříkejte sousedům, že to nejsou hliníková okna

Tajemství je v probarveném okenním profilu

Vážně. Jak totiž poznáte plastová okna od luxusnějších hliníkových na první pohled? Zavřená jen stěží, protože moderní technologie ve výrobě oboustranných barevných dekorů propůjčí decentní kovový vzhled prakticky jakémukoliv plastu. Zato když se okno otevře, na pozorného diváka vždy vykoukne sněhobílý plastový profil z funkční spáry, protože do ní se z praktických důvodů kovový ani dřevěný dekor nenanáší. A nově to už ani ničemu nevadí.

Víte, jakou výhodu máte, když kromě plastových oken vyrábíte ve vlastní režii i samotné plastové profily? Můžete na trh přijít s inovací materiálu i bez složitého jednání s dodavateli. A tak jsme po veleúspěšných plastových oknech na hnědém nosiči zkusili při výrobě přidat do plastu šedou barvu tak, aby vizuálně splynul s používanými metalickými dekory. Výsledkem jsou plastová okna, která budou všichni kolemjdoucí považovat za hliníková. A to je celkem příjemné, ne?

Nové možnosti ve využití plastových oken

V moderní historii byla plastová okna vždy především ekonomickou volbou. Levnější nákup, levnější a méně pracná údržba, levnější účet za plyn nebo elektřinu na topení. Ale bohužel také levnější vzhled, kterému první imitace dřeva nebo kovu pomohly vždy jen částečně. Vzpomeňte si, kdy jste naposledy viděli plastová okna na nějaké historické budově po rekonstrukci. Klepali jste si na čelo? Oprávněně.

Zachování původního vzhledu starých budov je totiž otázkou vkusu, ale bohužel často spíš rozpočtu. Není snad potřeba ani zdůrazňovat, jaké možnosti se nově nabízejí, když mohou mít cenově dostupná plastová okna vcelku autentický dřevěný nebo kovový vzhled.

Neříkejte sousedům, že to nejsou hliníková okna

Nová omezení? Naštěstí ne.

Když přijde moc dobrých zpráv najednou, bývá v tom nějaký háček. Nebo ne? Třeba u plastových oken na šedém nosiči byste mohli s obavami hledat, jak to zkomplikuje jejich údržbu, nebo zkrátí životnost. To přece pigment přidaný do čistého plastu dělá. Nebo ne?

Samozřejmě že ne. Mění se jen barva, i když podstatně. Nemění se špičkové izolační vlastnosti plastových oken PRAMOS, ani nároky na údržbu a už vůbec ne životnost. Mění se jen výrazy ve tváři vašich sousedů.

Vše potřebné zjistíte na této stránce, ale sousedovi ani muk!

Cena přímo na míru Zadejte si nezávaznou poptávku
Nezávazná poptávka
Brněnská 577, 691 76 Šitbořice © PRAMOS, a.s. 2014 - 2024, všechna práva vyhrazena