Zákaznická linka 800 100 111
E-shop
Nezávazná poptávka
Menu
Domů Hledat
Domů Hledat

Sítě proti hmyzu

Tyto doplňky představují nejúčinnější ochranu interiéru proti hmyzu.

Obrana proti hmyzím návštěvníkům

Nejen okna, ale i balkonové dveře, posuvné dveře, HS portály je vhodné vybavit sítí proti hmyzu. Takové sítě jsou pak řešeny jako rámeček se síťovinou na otočných závěsech namontovaný na rámu balkonových dveří a nebo jako tzv. plissé síť.  Ta je vhodná zejména na posuvné dveře a na HS portály. Taková síť je bezbariérová a shrnuje se k jedné straně.

Přítomnost hmyzu a třeba i chomáčů z odkvétajících stromů je odvrácenou stránkou běžného větrání otevřeným oknem. Pokud chcete klidně spát bez společnosti komárů, pořiďte si do oken sítě. Sítě dodáváme pouze do námi vyrobených oken, balkonových a posuvných dveří.

Sítě pro okna

Do oken dodáváme sítě v hliníkovém rámečku, které stačí ve stávajících oknech připevnit otočením profilovaných háčků. Nebrání otevření ani zavření okna. Hliníkový rám je tuhý a v rozích vyztužený vnitřními spojkami. Dekor rámu sítě dodáváme na přání ve všech obvyklých dekorech používaných u samotných oken.

Sítě pro balkonové dveře

Pokud jde o mouchy a komáry, je jim jedno, jestli se k vám do domu dostanou oknem nebo dveřmi. Proto doporučujeme k sítím do oken pořídit i síť do balkonových dveří, zejména pokud je kvůli příjemnému průvanu necháváte v létě otevřené.

Síť do dveří přirozeně nesmí bránit  jejich normálnímu používání, proto ji montujeme buď do rámu s panty, takže se otevírá jako dveře, nebo jako shrnovací plisé.

NOVINKA v sortimentu: Multifunkční sítě s nanovlákny

Při běžném větrání se velmi často stává, že váš domov navštíví nezvaní návštěvníci. Doposud sítě do oken chránily jen před hmyzem, dnes ale umí daleko víc. Nejmodernější sítě do oken poskytnou ochranu i před prachem, smogem nebo alergeny a umí podpořit i udržování teploty vnitřního prostoru.

Multifunkční sítě s nanovlákny RESPILON

Obyčejné sítě proti hmyzu ocení ti, kdo rádi a hodně větrají, přičemž nechávají okna otevřená. Membrány s nanovlákny chránící před nežádoucími částicemi ve vzduchu, proto pomohou každému alergikovi či astmatikovi. V kombinaci s čističkou vzduchu si tak doma můžete rychle vytvořit opravdu zdravé prostředí, které ocení zejména rodiny s malými dětmi, alergici či astmatici, senioři, lidé ve znečištěných oblastech, lidé s oslabenou imunitou nebo těhotné ženy. RESPILON AIR membrána je extrémně hustá síť z nanovláken 1000x tenčích než lidský vlas.

RESPILON okenní membrána funguje jako síto, které odfiltruje velké částice (v malém měřítku jsou tyto částice pyl, prach nebo smog), částice vzduchu je ale mnohem menší a nanovlákennou membránou tak bez problémů projde.

Multifunkční síť s nanovlákny

Instalace všech okenních sítí je snadná a jejich rám neomezuje funkčnost oken. Sítě se schopností nepropustit prach, smog, alergeny, UV záření a ani hmyz odebíráme od české společnosti RESPILON, která jako první okenní membránu s nanovlákny uvedla na trh v roce 2016.

Naše nabídka - sítě do vašich oken

Kontaktujte pracovníky na kterékoliv z našich poboček a zeptejte se na možnost instalace sítí do oken či dveří PRAMOS.

Cena přímo na míru Zadejte si nezávaznou poptávku
Nezávazná poptávka
Brněnská 577, 691 76 Šitbořice © PRAMOS, a.s. 2014 - 2024, všechna práva vyhrazena