Opravdu česká okna
Menu
Hliníkové dveře
Kování pro hliníkové dveře PRAMOS

Kování pro hliníkové dveře PRAMOS

Hliníkové dveře představují proti například plastovým výhodu výrazně tužší konstrukce, odolné zejména vůči frekventovanému použití na veřejných místech, jako jsou vstupy do bytových domů, veřejných institucí, nebo vnitřní dveře oddělující prostory pro veřejnost v podobných objektech. Samozřejmostí je i dveřní kování navržené pro tuto zátěž a poskytující odpovídající pasivní zabezpečení.

U našich dveří montujeme všechny panty, kování a zámky do masivních výztuh. Při volbě vlastního uzavíracího mechanizmu je na výběr tříbodový systém s masivní hákovou rozvorou anebo systém s automatickou uzamykatelnou rozvorou. Do dveří může být také namontován druhý zámek nebo dveřní hlídač.

Kování hliníkových dveří plní nejen praktickou a bezpečnostní funkci, ale často i funkci estetickou. Použité materiály a montážní postupy jsou navržené s ohledem na vysokou zátěž i reprezentativní vzhled.

Dveře vybavujeme širokým bezpečnostním štítkem (54 mm) v provedení klika/klika nebo klika/koule, zámkovou vložkou, 3 seřizovatelnými panty a masivním vícebodovým uzavíracím mechanizmem. V případě potřeby mohou být vybavena samozavírači, elektrickým vrátným, madly a dalšími doplňky.

Můžete mít například i vložku proti odvrtání nebo vložku proti odvrtání a vyhmatání, která splňuje 4. bezpečnostní třídu.

U hákových rozvor je možné zvolit buďto manuální, která se vysune do rámových protikusů pomocí otočení klíče, nebo provedení Secury Automatic, která uzavře dveře automaticky hned po jejich zavření.