Opravdu česká okna
Menu
Doplňky
Předokenní žaluzie Isotra

Předokenní žaluzie Isotra

K našim plastovým a hliníkovým oknům nabízíme instalaci velmi kvalitních vnějších žaluzií z nabídky českého výrobce Isotra. Vysoce funkční zastínění s nezanedbatelným efektem na úsporu energií tak můžete získat bez zbytečného shánění a časových prodlev společně s instalací vašich nových oken.

Vnější žaluzie - komfort, úspory a bezpečí

Pokud jde o ochranu interiéru před nadměrným zahříváním slunečními paprsky, vnější žaluzie fungují výrazně lépe, než ty vnitřní. Vnitřní teplota může zůstat celé léto příjemná i bez použití klimatizace a to se projeví na účtech za elektřinu.

Energii ovšem s venkovními žaluziemi ušetříte i přes zimu. Vzduchová kapsa, která se mezi žaluzií a oknem vytvoří při úplném zavření lamel, brání rychlému ochlazování vnějšího skla a ostění a ve výsledku poslouží jako další izolační vrstva.

Venkovní žaluzie kromě zmíněných úspor energie dodají interiéru více soukromí, protože stíní i při otevření okenního křídla, poskytnou další prvek pasivní bezpečnosti a mimo jiné chrání okenní rámy před vznikem nežádoucího pnutí, které v létě provází tmavé dekory vystavené přímému slunečnímu svitu.