Opravdu česká okna
Menu
Služby
Zaměření projektu

Zaměření projektu

Nezávazné zaměření zdarma

Nabízíme vám zdarma možnost nezávazného zaměření v místě stavby, díky kterému můžeme vypracovat kalkulaci opravdu na míru.

Pokud chcete mít už první kalkulaci opravdu na míru, využijte možnost požádat o nezávazné zaměření. Pokud jste od nás již obdrželi nezávaznou cenovou nabídku, se kterou jste spokojení, naši vyškolení pracovníci provedou přesné zaměření oken a přímo na místě s vámi prokonzultují nejvhodnější řešení. Na základě přesného zaměření upravíme návrh technického řešení z předběžné kalkulace, který slouží jako podklad pro vlastní smlouvu. Vše probíhá ve spolupráci s klientem, abyste měli neustále přehled o stavu své zakázky.

Jakmile požádáte o nezávazné zaměření, ozve se vám technik a domluví si s vámi termín zaměření. Před příchodem technika doporučujeme uvolnit přístup ke všem zaměřovaným místům.

Podpis smlouvy o dílo

Na základě přesného zaměření připravíme smlouvu o dílo, která obsahuje přesný návrh konstrukčního řešení, rozsah objednaných výrobků a prací, obecné dodací podmínky, dohodnutý způsob platby a financování.