Opravdu česká okna
Menu
Služby
Dodávka zboží a služeb na klíč

Výroba na míru

Okna a dveře na míru přímo od českého výrobce

Společnost PRAMOS je český výrobce, který plastové profily sám vyvíjí a vyrábí. Může tedy garantovat nejvyšší kvalitu v celém výrobním procesu. Navíc do vývoje oken promítá více než 25 let zkušeností, proto představují profily HORIZONT PS Penta plus a HORIZONT PS SPACE 8 špičku na českém trhu. 

  • Ve společnosti PRAMOS vyrábíme okna na míru vašemu projektu
  • Cena a termín dodání se tak odvíjí od předběžné kalkulace a vaší nezávazné poptávky.
  • Celá výroba od roztavení plastu jako suroviny po dotažení posledního šroubku na kování probíhá v ČR, v našich výrobních halách.

Naše cenová nabídka a zaměření oken probíhají nezávazně a před podpisem smlouvy. Jsou proto bezplatné. K výrobě samotných oken přistoupíme teprve po podpisu smlouvy.

Výhody výroby na míru

Pokud jde o výrobu plastových oken, na našem trhu existují dva trendy - výroba na sklad a výroba na míru. Zatímco ve stavebním supermarketu koupíte skladová okna (ušetříte peníze, ale velká část odpovědnosti za výsledek je na vás), možnost individuální výroby přináší rozhodující výhody:

  • Okna budou přesně sedět do stavebních otvorů bez nutnosti bourat nebo přizdívat.
  • U historických objektů tím lze vyřešit tradiční problém s nestejně velkými okny na fasádě.
  • Z hlediska konečného vzhledu, členění a funkčnosti oken máte neomezené možnosti vlastního návrhu. Naši technici pohlídají praktičnost a realizovatelnost vašeho návrhu.
  • Tím, že ve společnosti PRAMOS zastřešujeme výrobu plastových profilů, výrobu oken, prodej zákazníkům, projekt a provedení montáže na místě, jsme vám schopni garantovat kvalitu ve všech krocích.

Výhody montáže v zimě

Moderní technologie dnes umožňují provést bezproblémovou montáž oken do teploty -10°C. Poptávka je z přirozených důvodů (nepohodlí) přes zimu menší, čehož můžete využít - čekací a dodací lhůty jsou na minimu. Přečtěte si k tomu náš článek o montáži v zimě.

 

Dotace Nová zelená úsporám

Pokud máte zájem o státní příspěvek na ekologickou stavbu nebo zateplení staršího objektu, neváhejte a kontaktujte naše obchodníky, případně si přečtěte více o dotaci.

 

Prohlédněte si celý proces výroby na komentovaných fotografiích