Opravdu česká okna
Menu
Služby
Dodávka zboží a služeb na klíč

Výroba na míru

Okna a dveře na míru přímo od českého výrobce

Okna a dveře vyrábíme na míru podle vašich požadavků, proto je dodací lhůta obvykle 4 – 8 týdnů. Termín dodání upřesňujeme vždy po podpisu smlouvy a zaplacení zálohy tak, aby co nejlépe vyhovoval vašim požadavkům.

Pracovní vytížení výrobní linky je v zimním období obvykle nižší. Pokud by vám tedy nevadil (nebo dokonce vyhovoval) zimní termín instalace oken, můžete se těšit na zvýhodněnou cenu a krátkou dodací lhůtu.

Okna a dveře PRAMOS jsou opravdu česká – vyrobená českým výrobcem v České republice. Máme tedy kontrolu nad celým procesem výroby i vývoje a můžeme garantovat nejvyšší kvalitu a výborné vlastnosti.

Opravdu česká okna a dveře nejvyšší kvality

Okna a dveře PRAMOS vyrábíme vždy z profilů třídy A, které zaručují nejvyšší kvalitu a pevnost spojů. Pro výrobu tedy používáme pouze prvotřídní materiály, žádné recykláty.

Okna a dveře vyrábíme již od roku 1993. Výsledkem mnoha let výzkumu a vývoje jsou prvotřídní produkty, které představují špičku na českém trhu. Chloubou našich inženýrů jsou osmikomorová okna HORIZONT PS SPACE 8, která jsou vhodná i pro pasivní domy.

Okna a dveře PRAMOS vyhovují i požadavkům pro získání dotace Nová zelená úsporám.