Opravdu česká okna
Menu
Proč
PRAMOS
Certifikace

Certifikace

Společnost PRAMOS, a.s. je držitelem certifikátu systému managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001/2009. Certifikaci provedl ITC, a.s. Zlín, platnost certifikátu je ověřována v rámci každoročních dozorových prověrek systému managementu jakosti. Platnost certifikátu je mezinárodní, systém jakosti je certifikován jak v České republice, tak i ve všech zemích, které jsou platnými členy společnosti IQ net.

Rozsah certifikátu ISO 9001

  • vývoj, výroba a prodej profilových systémů HORIZONT PS pro okna a dveře
  • laminace profilů
  • výroba, prodej a montáž plastových oken a dveří,
  • výroba, prodej a montáž hliníkových oken a dveří,
  • výroba a prodej trubek PVC-U a PVC-SAN.

Politika jakosti společnosti PRAMOS, a.s.

Značka PRAMOS znamená dodávku kvalitních výrobků i služeb. Každá komunikace se zákazníkem musí vždy vycházet z pravdivých, ověřitelných a aktuálních informací podaných formou, která zákazníkovi nejen umožní, ale také usnadní jeho jednání a rozhodování.

Certifikace, zkušebnictví, ocenění

Okna a dveře jsou certifikovány dle evropské normy ČSN EN 14 351-1 a mají vydáno řádné evropské prohlášení shody. Výrobky společnosti PRAMOS, a.s. byly taktéž oceněny prestižní značkou „Český výrobek“ , která je udělována pouze výrobkům splňujícím vysoké kvalitativní požadavky a jsou vyráběny z převážně českých komponentů

Stejně jako zajištění kvality ve výrobě je nutné zajistit také kvalitní provedení montáží oken do vlastních budov. Pro systémové řešení požadavků na připojovací spáru dle normy ČSN 73 0540ČSN 74 6077 používáme výhradně systém renomované firmy SOUDAL, která dodává těsnící pásky pro ošetření tohoto kritického místa.