Opravdu česká okna
Menu
Plastové dveře
Kování pro plastové dveře PRAMOS

Kování pro plastové dveře PRAMOS

Vchodové dveře jsou důležitým prvkem zajištění pasivní bezpečnosti objektu a jako takové vyžadují i vysoký standard v oblasti dveřního kování.

U našich dveří montujeme všechny panty, kování a zámky do masivních výztuh. Při volbě vlastního uzavíracího mechanizmu je na výběr tříbodový systém s masivní hákovou rozvorou anebo systém s automatickou uzamykatelnou rozvorou. Do dveří může být také namontován druhý zámek nebo dveřní hlídač.

Bezpečnost, dlouhá životnost a ovladatelnost dveří, parametry, na kterých dlouhodobě budujeme naši nabídku, zajišťujeme především kvalitními materiály, spolehlivým vyztužením profilů a rohových svárů a uzavíracími mechanismy zajišťujícími snadnou údržbu a bezproblémový chod dveří.

Vchodové plastové dveře vybavujeme širokým bezpečnostním štítkem (54 mm) v provedení klika/klika nebo klika/koule, zámkovou vložkou, 3 seřizovatelnými panty a masivním vícebodovým uzavíracím mechanizmem. V případě potřeby mohou být vybavena samozavírači, elektrickým vrátným, madly a dalšími doplňky.

Můžete mít například i vložku proti odvrtání nebo vložku proti odvrtání a vyhmatání, která splňuje 4. bezpečnostní třídu.

U hákových rozvor je možné zvolit buďto manuální, která se vysune do rámových protikusů pomocí otočení klíče, nebo provedení Secury Automatic, která uzavře dveře automaticky hned po jejich zavření.