Opravdu česká okna
Menu
Plastové dveře
Členění a výplně plastových dveří Pramos

Členění a výplně plastových dveří PRAMOS

Funkční výplní vašeho dveřního otvoru mohou být plastové dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, nebo různé sestavy s pevným zasklením nad nebo vedle samotných dveří. Projekt přizpůsobíme specifické funkci dveří i vašemu vkusu.

Výsledného vzhledu dveří lze docílit jednak kombinací zasklení a lamel, vložením různých typů skel podle přání, jednak sendvičovými výplněmi. Nabídka dekorů je stejná, jako u plastových oken, čili bohatá.

Členění vchodových dveří kombinací lamel a skel

Pro zasklení vchodových dveří doporučujeme výběr z našich reflexních a ornamentálních skel. Ve výsledném vzhledu lze prosklení libovolně kombinovat s lamelovou výplní, která zejména v laminovaném provedení věrně napodobuje klasické kazetové dveře.

Pomocí dělících sloupků lze oba druhy výplně kombinovat vodorovně, svisle nebo pod vhodně zvolenými úhly a dosáhnout tak vzhledu v libovolném klasickém nebo moderním stylu. Katalog takových dveří najdete v Katalogu dveří PRAMOS.

Dveřní výplně PERITO

Jinou možností je použití sendvičových dveřních výplní. Jedná se o panel tvořený dvěma pevnými PVC deskami a izolační polyuretanovou pěnou. Možností, jak s pomocí sendvičové desky, zasklení a různých designových prvků docílit výsledného vzhledu, je téměř neomezeně.

Přestože prodáváme typizované modely, v našem katalogu najdete tolik variant, že si nebudete mít problém vybrat přesně podle svých představ.

Naše aktuální nabídka dveřních výplní se dělí na tři základní druhy podle použitého materiálu a způsobu osazení.

Plastové dveřní výplně (série Clasic a Technic)

V této kategorii vyrábíme dveře s estetickými prolisy, věrně napodobující klasickou dřevěnou dveřní konstrukci. Povaha materiálu, jímž jsou termoplasty ABS/PMMA bohužel neumožňuje použití barevných dekorů, tepelná roztažnost vlivem slunečního záření by mohla poškodit celistvost a funkčnost dveří.

HPL dveřní výplně série (Vizual, Elegance a Premium)

Mnohonásobně delší životností a tvarovou stálostí, než plastové dveřní výplně, se vyznačují desky z materiálu HPL, tedy lisované syntetické pryskyřice. Zejména pro imitace dřeva lze HPL doporučit jako nejvhodnější materiál, technologie a její kvalita je dlouhodobě ověřená a nabízí se za rozumnou cenu.

To nejlepší z naší nabídky v této kategorii najdete v katalogu dveřních výplní PERITO. Kompletní cenovou nabídku vám rádi zpracujeme v kterékoliv obchodní kanceláři PRAMOS, a.s.

Dveřní výplně GFK (série ENTRY)

Zcela novou a originální možností pro vaše dveře jsou předsazené dveřní výplně GFK Entry. Technologie překrytí křídla dveří je na našem trhu inovativní a díky speciálnímu sklolaminátu povrchových desek GFK představuje také nejvyšší třídu kvality a funkce plastových vchodových dveří. Nejvhodnější technologie pro plastové vchodové dveře, které mají mít originální vzhled.

To nejlepší z naší nabídky série ENTRY najdete v katalogu dveřních výplní PERITO ENTRY. Kompletní cenovou nabídku vám rádi zpracujeme v kterékoliv obchodní kanceláři PRAMOS, a.s.

Pokud vás zajímají dveře na balkón či na terasu a zahradu, projděte si posuvné dveře. Bližší info o balkonových dveřích najdete v článku: Informace o balkonových dveřích.

Soubory ke stažení: