Opravdu česká okna
Menu
Garážová vrata
Pohon a ovládání garážových vrat

Pohon a ovládání garážových vrat

K vratům KRUŽÍK nabízíme pohonné systémy Marantec Comfort a Door-matic, které odpovídají všem moderním požadavkům na pohony garážových vrat.

Síla a parametry pohonu jsou vždy navrženy podle hmotnosti a formátu garážových vrat, funkce soft start snižuje hlučnost a prodlužuje životnost pohonné jednotky. Ke všem pohonům je možnost instalace dálkového ovládání.

Motory Doormax

Moderní a jednoduchý pohonný systém pro garážová vrata, v elegantním stropním provedení. Ve třech variantách tlačné a tažné síly podle velikosti a hmotnosti vrat, s funkcemi pomalého startu a dojezdu a detekcí překážek.

Verze 600 N až 1200 N
Záruka 3 roky
Elegantní design

Systém se vyznačuje vysokou rychlostí zavírání a otvírání vrat a jednoduchým intuitivním programováním. Je možné doplnit elektrickým jištěním vstupních dveří a baterií pro napájení v případě výpadku proudu.

Sady jsou dodávány s řetězovou nebo nylonovou dráhou bez příplatku, v ceně je jeden 4-kanálový ovladač.

Motory Marantec

Pohonný systém pro garážová vrata, vybroušený v páté generaci k naprosté dokonalosti. Samozřejmostí je pomalejší start a dojezd, které snižují hlučnost, i okamžitá detekce překážek se zpětným chodem o 20 cm.

Záruka 5 let
Frekvence 868_MHz
Integrované LED osvětlení

Pomocí programování vedeného návodem krok za krokem je zprovoznění všech pohonných systémů Marantec Comfort nekomplikované a jednoduché.

Od modelové řady 2015 jsou k dispozici bi-linked ovladače ukazující polohu vrat na LED indikátoru.