Automat. dveře

Automatické dveře - systémy

Automatické dveře jsou dnes běžným standardem na všech vstupech do administrativných prostor firem, čerpacích stanic, bank a různých průmyslových objektů. Automatické dveře se staly běžnou realitou, kterou si již přestáváme uvědomovat. Slouží bez zásahu obsluhy a bez dotyku i na místech, kde je nevnímáme jako luxus, ale jako rozumnou možnost pomoci lidem se sníženou pohybovou schopností - v penzionech a nemocnicích. Jsou užitečné i na místech, které navštěvují lidé bez handicapu, například u vchodů do nákupních center, letištních budov či hotelů.

Firma PRAMOS, a.s. nabízí lineární jednokřídlé a dvoukřídlé automatické dveře.

Jednokřídlé automatické dveře

Dveřní křídlo je mechanicky spojené přes převod poháněný elektromotorem. Impulz otvírání vyvolává pohyb před snímačem pohybu, který uvede do činnosti otvírací mechanismus.
Základním konstrukčním materiálem jsou hliníkové profily, ze kterých je zhotovené jádro mechanické konstrukce pohyblivého mechanismu, dveřní křídla, případně navazující hliníková zasklenná stěna.

Dvoukřídlé automatické dveře

Dvě křídla jsou navzájem mechanicky spojené přes převod poháněný elektromotorem. Impulz otvírání vyvolává opět pohyb před snímačem pohybu, který uvede do činnosti otvírací mechanismus.
Základním konstrukčním materiálem jsou opět hliníkové profily, ze kterých je zhotovené jádro mechanické konstrukce pohyblivého mechanismu, dveřní křídla, případně navazující hliníková zasklenná stěna.

Tvorba webových stránek - VIKTORIN Computers